Veletrh For Toys a For Babies: Tisíce hraček a produktů pro děti každého věku, malé sběratele i hravé rodiny

To nejlepší pro děti všech věkových kategorií, tisíce tipů na vánoční dárky i zábava pro celou rodinu. Veletrhy For Toys a For Babies, které se konají od 6. do 9. října v PVA EXPO PRAHA, nabídnou novinky, nejnovější hračky i potřeby pro nejmenší, sportovní potřeby a také možnost setkání s odborníky, kteří poradí, jak podpořit vývoj a zdraví dítěte. Jaké zajímavosti se představí v Letňanech? Oficiálními vozy veletrhů For Toys a For Babies jsou automobily značky FORD.

Nejširší portfolio hraček a her se každý rok sejde na veletrhu For Toys. Také letošní 12. ročník této události bude nabitý novinkami od významných značek. Široký výběr zboží za výhodné veletržní ceny přinese skvělé tipy na dárky pro děti, ale i pro hravé dospěláky. A letos se navíc premiérově koná projekt JARMARK HRAČEK, kde na svých stáncích v historické tržnici nabídnou vystavovatelé tradiční hračky a k nim také dílničky a další aktivity pro děti. Nebudou chybět například sady pro výrobu vlastního krasohledu, nepřeberné množství vystřihovánek, DIY sady, květinové víly a skřítci z Rumunska. Malé návštěvníky zaujmou také dřevěné stavebnice, maňásci, látkové hračky či vyřezávaná zvířátka. Představeny budou v rámci jarmarku i vítězné výrobky ze soutěže Správná hračka.

Významnou událostí veletrhu bude pro malé sběratele akce Poké Tour, v jejímž rámci bude možné zúčastnit se turnaje v TCG i sledovat Mistrovství ČR v Pokémon kartách. Své služby v PVA EXPO PRAHA nabídne znalec falešných karet, poradí také odborníci ve sběratelské poradně. Nabitý program doladí Pokémon quiz, tombola, bingo, puzzle a pro nejmenší dětský koutek a maskoti Pikachu a Shining Charizard.

Na For Toys bude v provozu také BaaVi herna plná Montessori hraček pro venkovní i vnitřní zábavu. Široký výběr čeká také na nejmenší členy rodiny, kteří mají rádi látkové či plyšové hračky. Akční ratolesti budou mít na výběr z odrážedel i sportovních potřeb a pro chytré hlavičky nebude chybět nabídka logických i paměťových her. Rodiny, které rády tráví čas u stolních her, ocení velké množství deskovek. V Letňanech nebudou chybět ani knihy.

Kompletní sortiment pro nejmenší

Rodiče, kteří mají doma ty nejmenší ratolesti, ocení možnost výhodných nákupů veškerého sortimentu potřeb pro děti a kojence na veletrhu For Babies. Na letňanském výstavišti bude široký výběr kočárků, autosedaček, podzimních a zimních kolekcí dětského oblečení, interaktivních hraček a mnoho dalšího. Jeden z partnerů veletrhu, značka Linteo Baby, přinese kromě širokého spektra svých produktů také příjemné překvapení pro všechny přítomné rodiče i děti. V sobotu 8. října navštíví PVA EXPO PRAHA tvář značky, zpěvačka Monika Bagárová. Oblíbená umělkyně návštěvníkům veletrhu zazpívá u stánku Linteo Baby v dopoledních i odpoledních hodinách a chybět nebude ani autogramiáda. Kdo se už nemůže dočkat Vánoc, bude mít možnost připravit si s celou rodinou vánoční purpuru na workshopu, který chystá firma Leros. K dispozici pro pohodlí rodičů i dětí bude dětský koutek.

Souběžně s veletrhy For Toys a For Babies se koná také veletrh For Games, na kterém se představí novinky ze světa herních konzolí, PC, hardwaru a to nejlepší napříč příslušenstvími všech herních platforem.

Více najdete na www.fortoys.cz a www.for-babies.cz.

Kontakt:

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF, a.s.

bartova@abf.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zábava-trh-hry-děti-firmy-ABF

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.