Inteligentní cloudová síť od Huawei stojí v čele digitálních inovací

Společnost Huawei představila na summitu s názvem "Intelligent Cloud-Network, Leading Digital Innovation" v rámci konference HUAWEI CONNECT 2022 v Bangkoku vylepšené možnosti svých inteligentních cloudových sítí. Nové funkce mají uspokojit měnící se nároky zákazníků a pokrývají tři hlavní aplikace – CloudFabric, CloudWAN a CloudCampus. Společnost Huawei současně představila i novou Bílou knihu inteligentní bezdrátové síťové architektury (Wireless Intelligent Network Architecture White Paper), která pomůže podnikům v zavádění digitálních inovací.

S postupující digitální transformací kladou podnikové služby na datové komunikační sítě stále nové požadavky. V první řadě je zde řada připojení v rámci IoT, které vyžadují ultraširokopásmové a všudypřítomné připojení. Také služby podnikových poboček se postupně přesouvají do cloudu, což vyžaduje flexibilní nasazení a rychlé možnosti cloudifikace sítí. Z potřeby zavádět nové služby ve velkém měřítku a provádět u nich časté úpravy vyplývá nárok na agilitu, bezpečnost a efektivitu sítí. A konečně stále běžnější využívání videokonferencí přináší požadavek na deterministické zajištění kvality přenosu.

Viceprezident produktové řady datových komunikací společnosti Huawei Sun Liang uvedl, že společnost Huawei Datacom vyvinula inteligentní cloudové síťové řešení formou průběžných inovací, reagujících na dřívější problémy. Díky tomu může toto řešení nabídnout klíčové funkce, jako je bezproblémové zajištění přístupu, ultrarychlý přístup ke cloudu pro jednotlivé pobočky, deterministickou uživatelskou zkušenost či efektivní a zjednodušené nasazení. V současné době se cloudové řešení Intelligent Cloud-Network Solution široce využívá v odvětvích, jako je vzdělávání, maloobchod, státní správa a finančnictví, v nichž zákazníkům usnadňuje digitální transformaci. Například v oblasti vzdělávání poskytuje plně bezdrátové Wi-Fi síťové řešení dokonale komfortní přístup k síti, v maloobchodním sektoru umožňuje řešení ultrarychlého přístupu ke cloudu SD-WAN otevřít prodejnu během jediného dne, ve státní správě umožňuje technologie network slicingu od Huawei konvergovaný přenos v rámci jediné sítě a 100% zajištění kritických služeb a ve finančním sektoru lze díky zjednodušenému řešení pro nasazení multi-cloudových služeb napříč doménami zavést nové služby již během několika minut.

Společnost Huawei na konferenci představila také řadu nových produktů pro datovou komunikaci, například první Wi-Fi 7 AP AirEngine 8771-X1T, hlavní přepínač pro kampusové sítě nové generace s podporou 400G CloudEngine S16700 a inteligentní směrovač NetEngine 8000 M4 s univerzálními službami 4 v 1.

Společnost Huawei nově vydala také Bílou knihu inteligentní architektury bezdrátových sítí (Wireless Intelligent Network Architecture White Paper). Jak uvedl Liu Jianning, prezident oddělení pro globální marketing podnikových sítí a prodej řešení společnosti Huawei, jednou z nejdůležitějších změn v kampusových sítích je plně bezdrátové připojení. Zavádění Wi-Fi 6 a Wi-Fi 7 sítí bude přitom klást nové požadavky na šířku pásma, architekturu a provoz a údržbu sítě. Pro zajištění těchto nových požadavků tak navrhla společnost Huawei inteligentní bezdrátovou síťovou architekturu pro kampusové sítě nové generace. Tato architektura nabízí hned sedm jedinečných výhod: je plně bezdrátová, hyperkonvergovaná, ultraširokopásmová, zjednodušená, nízkouhlíková, bezpečná a inteligentní.

Zákazníci z různých odvětví na konferenci představili, jakým způsobem využívají inteligentní cloudové síťové řešení Huawei ve své komerční praxi. Viceprezident pro sítě společnosti Biznet Agus Ariyanto vystoupil s příspěvkem nazvaným "Biznet buduje inteligentní síť WAN pro budoucnost". Ve svém projevu uvedl, že "řešení společnosti Huawei v plošné metropolitní síti pomohlo společnosti Biznet upevnit svou vedoucí pozici v oboru. Ve spolupráci s Huawei hodláme i nadále zkoumat další možnosti nastupujících technologií a podnikových inovací s využitím IPE."

Další informace o Huawei Cloud Network najdete na adrese https://e.huawei.com/en/solutions/enterprise-networks/intelligent-ip-networks .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1904186/Image1.jpg

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

Klíčová slova Thajsko-internet-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.