Společnost Mary Kay vyzývá světovou mládež, aby řešila cíl udržitelného rozvoje č. 14: Život pod vodou v rámci třetího ročníku světové série inovačních výzev Network for Teaching Entrepreneurship

Celosvětová soutěž oslavuje podnikavost mladých lidí a sílu inovativního myšlení

Společnost Mary Kay Inc., přední firemní zastánce posílení postavení žen a podnikání, vyhlašuje třetí ročník výzvy World Series of Innovation (WSI) ve spolupráci s organizací Network for Teaching Entrepreneurship (NFTE). Tato celosvětová soutěž vyzývá mladé lidi ve věku 13-24 let, aby si vyzkoušeli své schopnosti kritického myšlení a zapojili se do řešení některých z největších výzev, kterým dnes lidstvo čelí, a posunuli tak cíle udržitelného rozvoje OSN (SDGs).

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220915005847/en/

Výzva WSI společnosti Mary Kay startuje 15. září v souvislosti se Světovým dnem úklidu. Výzva společnosti Mary Kay vyzývá mladé podnikatele, aby předložili inovativní řešení k dosažení 14. cíle udržitelného rozvoje OSN: Život pod vodou. Konkrétně mají studenti za úkol navrhnout řešení, které podpoří zachování a/nebo ochranu světových mořských ekosystémů a pobřežních komunit.

"Veškerý život na Zemi začal v našich oceánech a závisí na nich. Voda je nejcennějším zdrojem na naší planetě a je nezbytné, abychom ji nejen respektovali, ale také se podíleli na její ochraně," uvedla provozní ředitelka společnosti Mary Kay Inc. Deborah Gibbinsová. "Nová generace globálních myslitelů a lídrů se již zabývá těmito kritickými oblastmi a stojí v čele snah o ochranu přírody. Jsme nadšeni, že můžeme sledovat, jak mladí lidé na světě mohou přispět k rozvoji ekosystémů a zachování biologické rozmanitosti na celém světě."

Ve svém prvním roce partnerství s NFTE World Series of Innovation in 2020 sponzorovala společnost Mary Kay výzvu WSI pro cíl udržitelného rozvoje OSN č. 12: Odpovědná spotřeba a výroba. Mladí podnikatelé byli vyzváni, aby navrhli produkt, službu nebo iniciativu, která by podporovala opětovné použití nebo recyklaci textilu. V roce 2021 společnost Mary Kay sponzorovala druhou výzvu WSI zaměřenou na cíl OSN SDG 5: Rovnost žen a mužů. Studenti měli za úkol vyvinout programy na podporu rovnosti na pracovišti a zajištění rovného přístupu k ekonomickým příležitostem pro ženy a dívky.

"Mary Kay Global Oceans Conservations Challenge vyzývá naše mladé soutěžící WSI, aby se nad kvalitou vody zamysleli," řekl prezident a generální ředitel NFTE Dr. J.D. LaRock. "Ve třídách se studenti učí, že voda je základem zdravého ekosystému. Díky zkušenostem, jako je WSI, však získávají možnost tento zdroj udržovat. Mohou vymýšlet způsoby, jak pečovat o mořské živočichy, chránit oceány, zajistit cenově dostupný přístup k čisté pitné vodě, chránit vodní zdroje před znečištěním, řešit nadměrnou spotřebu nebo jinak pomoci zachovat náš ekosystém pro další generace. To je mocné."

NFTE je globální vzdělávací nezisková organizace zaměřená na to, aby přinesla do komunit s nízkými příjmy sílu podnikání. Od svého založení před více než 35 lety NFTE vyškolila tisíce učitelů a vzdělala více než milion mladých lidí po celém světě. Každý podzim NFTE vyhlašuje novou sadu výzev pro soutěž WSI a vyzývá firemní sponzory, aby se zabývali cíli udržitelného rozvoje OSN. Světovou sérii inovací NFTE 2022 představuje nadace Citi a její součástí jsou výzvy sponzorované společnostmi Mary Kay Inc, MetLife Foundation, Mastercard, Bank of the West, Link, Maxar, Ernst & Young, LLP (EY), ServiceNow a Zuora. Tři nejlepší vítězové budou vyhlášeni na začátku roku 2023.

Více informací o Světové sérii inovací a všech výzvách naleznete na adrese https://innovation.nfte.com/.

O společnosti Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních bořitelek skleněných stropů, založila v roce 1963 svou vysněnou kosmetickou společnost s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay zavázala posilovat ženy na jejich cestě prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay se věnuje investicím do vědy stojící za krásou a výrobě špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, doplňků stravy a vůní. Mary Kay věří v obohacování dnešních životů pro udržitelný zítřek, spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci dokonalého podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn nebo nás sledujte na Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220915005847/en/

Kontakty

Mary Kay Inc. Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Video: https://mms.businesswire.com/media/20220915005847/en/1573282/2/J2008076-GM-DebGibbons-NetTeaching-Video-2.jpg

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Klíčová slova USA-ekologie-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.