Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES přinese zábavu i inspiraci pro vánoční dárky

Unikátní souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES přinese největší inspiraci pro vánoční dárky, ale i zábavu pro celou rodinu. Ve dnech 6. až 9. října se v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat novinky ze světa dětí, nejnovější hračky a potřeby pro nejmenší, sportovní potřeby, herní konzole a také odborníci, kteří poradí, jak podpořit vývoj a zdraví dítěte. Oficiálními vozy veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES jsou automobily značky FORD.

Veletrh FOR TOYS je tradičním místem, které nabízí nejširší portfolio hraček a her a je inspirací pro vánoční nákupy. Letos přinese expozice významných značek s novinkami pro děti všech věkových kategorií i pro hravé dospěláky. Představí se BaaVi herna plná Montessori hraček pro venkovní i vnitřní zábavu. Široký výběr čeká také na nejmenší členy rodiny, kteří mají rádi látkové či plyšové hračky. Akční ratolesti budou mít na výběr z odrážedel i sportovních potřeb a pro chytré hlavičky nebude chybět nabídka logických i paměťových her. Rodiny, které rády tráví čas u stolních her, ocení nepřeberné množství deskovek. V Letňanech si najdou svého favorita také knihomolové. Novým projektem veletrhu bude JARMARK HRAČEK, kde na svých stáncích v historické tržnici nabídnou vystavovatelé tradiční hračky a k nim také dílničky a další aktivity pro děti. Doprovodný program přinese divadélko s rytíři a krásnými dámami. Více na www.fortoys.cz.

Výhodné nákupy i hvězdné vystoupení

Rodiče, kteří mají doma ty nejmenší ratolesti, ocení možnost nákupů za veletržní ceny veškerého sortimentu na veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES. Na letňanském výstavišti bude široký výběr kočárků, autosedaček, podzimní a zimní kolekce dětského oblečení, interaktivních hraček a mnoho dalšího. Jeden z partnerů veletrhu, značka Linteo Baby, přinese kromě širokého spektra svých produktů také příjemné překvapení pro všechny přítomné rodiče i děti. V sobotu 8. října navštíví PVA EXPO PRAHA tvář značky, zpěvačka Monika Bagárová. Oblíbená umělkyně návštěvníkům veletrhu zazpívá u stánku Linteo Baby v dopoledních i odpoledních hodinách a chybět nebude ani autogramiáda. Kdo se už nemůže dočkat Vánoc, bude mít možnost připravit si s celou rodinou vánoční purpuru na workshopu, který chystá firma Leros. K dispozici pro pohodlí rodičů i dětí bude dětský koutek. Podrobnosti na www.for-babies.cz.

Vše o počítačových hrách

Nejen starší děti, ale také dospělí milovníci videoher a interaktivní zábavy budou mít svůj sváteční den, a to na veletrhu FOR GAMES. Akce bude i letos místem, kde se představí novinky ze světa herních konzolí, PC, hardware a to nejlepší napříč příslušenstvími všech herních platforem. Famózní bude také doprovodný program, v rámci něhož po loňském úspěšném ročníku na FOR GAMES vyvrcholí největší tuzemská esportová liga. Před tisícovkami fanoušků si změří síly česká hráčská špička. Diváci se můžou těšit nejen na nejlepší domácí týmy v herních titulech Counter-Strike nebo Dota 2. Program se bude konat na velkolepém pódiu a přinese nezapomenutelný zážitek, slibují organizátoři Sazka eLEAGUE. Na veletrhu FOR GAMES proběhne cosplay soutěž a pro návštěvníky budou připraveny stánky s herním a filmovým merchem.

Podrobnosti na www.forgames.cz.

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF, a.s.

bartova@abf.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zábava-trh-hry-děti-firmy-ABF

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.