Zákazníci Rohlíku mají možnost darovat kredity na nákup na pomoc rodičům samoživitelům

Rodiny samoživitelů patří mezi skupiny trvale ohrožené chudobou a dnešní složitá doba a růst životních nákladů tomu bohužel přispívají. Proto se Rohlik.cz rozhodl věnovat kredity organizaci Nadační fond Šatník. Každý zákazník má možnost své kredity z reklamací a zpožděných nákupů věnovat právě rodičům samoživitelům, kterým Šatník pomáhá.

Nora Fridrichová, zakladatelka Šatníku říká: "Samoživitelé, kteří chodí k nám do Šatníku, díky těmto nákupům dopřávají svým dětem extra porce ovoce a zeleniny. Hodně populární jsou i celá kuřata, šunky a mléčné výrobky. A nejeden rodič teď do nákupu přihodil i školní pomůcky. Šatník Praha za tuto možnost moc děkuje."

Každý zákazník, který na Rohlik.cz získá kredity za reklamované zboží nebo zpožděný nákup, má na výběr. Buď je využije na platbu při dalším nákupu nebo je daruje právě Nadačnímu fondu Šatník. Lutfia Volfová, tisková mluvčí Rohlik.cz dodává: "Máme úžasné zákazníky, kteří už v minulosti dokázali, že chtějí pomáhat spolu s námi. Proto věříme, že v následujících týdnech vybereme spoustu kreditů na pomoc rodičům samoživitelům."

Základní potraviny s garancí ceny

Rohlík na dramatické zdražování také reaguje okamžitým zastropováním cen u základních potravin. Minimálně do Velikonoc bude garantovat výhodnou cenu u másla, oleje, mouky, pečiva, mléčných výrobků, vajec, šunky a toaletního papíru. Rozdíl oproti aktuální prodejní ceně obdrží zákazník ve formě kreditu na další nákup. Ušetřené peníze tak může použít u Rohliku na nákup jiného zboží. Je to jeden z dalších způsobů, jak pomoci českým spotřebitelům v době raketového růstu cen.

Kontakt:

Lutfia Volfová

e-mail: Lutfia.volfova@rohlik.cz

Klíčová slova ČR-potraviny-trh-sociální-firmy-Rohlik.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.