Společnost TCL a slavnostní výkop pro nejnovější sponzorství s fotbalovými hvězdami, které inspirují k velkým výkonům

Phil Foden, Pedri, Rodrygo a Raphaël Varane jmenováni ambasadory značky TCL Team 2022.

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z předních hráčů na globálním trhu televizorů a rychle rostoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky, představila na veletrhu IFA v Berlíně fotbalový tým TCL Team 2022. Společnost TCL se čtyřmi nejlepšími světovými fotbalisty, kteří se stali ambasadory značky, zahajuje globální kampaň, jejímž cílem je inspirovat lidi, aby ve svém životě usilovali o něco velkého.

V sestavě TCL je výjimečný mladý anglický záložník Phil Foden, vycházející hvězda a španělský internacionál Pedri, pozoruhodný špičkový hráč Rodrygo, křídelní hráč brazilské reprezentace, a Raphaël Varane, slavný obránce a klíčový hráč francouzského národního týmu.

Společnost TCL bude sdílet poselství a postřehy těchto čtyř fotbalistů v období před velkou fotbalovou událostí v roce 2022, která začne v listopadu, a dále prostřednictvím tradičních a sociálních médií. Společnost TCL také poskytne fanouškům mnoho příležitostí, jak se svými idoly navázat kontakt novými živými způsoby prostřednictvím exkluzivního obsahu, podepsaných reklamních předmětů a soutěží, v nichž budou mít šťastní fanoušci možnost promluvit si se svým hrdinou.

Podívejte se zde na jejich první společné video.

„Mít možnost spojovat fanoušky po celém světě a inspirovat je k velkým výkonům je pro mne fantastická příležitost. Jsem velmi rád, že mám šanci spojit svoji osobu se značkou, jako je TCL, která dokazuje, že již po dlouhou dobu poskytuje prvotřídní zážitky svým fanouškům s velkou oddaností,” vysvětluje Raphaël Varane.

„Moje vášeň pro fotbal začala na ulicích Stockportu, kde jsme hrávali s kamarády a také jsme sledovali své idoly na televizích. Jsem nadšený, že se mohu stát členem rodiny TCL a společně, jak doufám, propojíme další generaci s fotbalem a budeme ji inspirovat k velkým výkonům,“ říká Phil Foden.

„S nadšením přijímám šanci začít novou spolupráci s TCL. Všichni si přejeme umožnit fanouškům zprostředkovat pozitivní zážitky a šířit naše nadšení pro sport. Jako ambasador TCL si jsem jist, že můžeme šířit pozitivní sportovní duch, který inspiruje naše fanoušky,“ dodává Pedri.

„Je mi potěšením, že moje nová role je být ambasadorem značky TCL a spolupracovat se společností, která staví kvalitu do srdce svých produktů a inspiruje k velkým výkonům,“ doplnil Rodrygo.

Frédéric Langin, viceprezident pro prodej a marketing společnosti TCL Europe, řekl: „Phil Foden, Pedri, Rodrygo a Raphaël Varane jsou jedni z nejlepších současných hráčů na světě a jsou známí jako talenty své generace, kteří inspirují na hřišti i mimo něj. Společnost TCL je nadšená z toho, že prostřednictvím sportu inspiruje své zákazníky, a jsme rádi, že můžeme fanouškům pomoci navázat kontakt s těmito fotbalovými velikány a inspirovat je, aby rozpoznali a rozvíjeli své skvělé kvality.“

Společnost TCL si již dlouho uvědomuje sílu sportu a spojujícího ducha, který inspiruje hráče i širší komunitu k dosahování velkých výsledků. Jako důsledný podporovatel světového sportu společnost TCL sponzoruje mimo jiné fotbalové týmy a turnaje v Argentině, Austrálii, Brazílii, Spojeném království a USA. Společnost má také bohaté zkušenosti se spoluprací se sportovními ikonami. Kromě fotbalu je společnost TCL od roku 2018 také globálním partnerem Mezinárodní basketbalové federace (FIBA) a je hlavním sponzorem mistrovství FIBA EuroBasket 2022, které začíná právě dnes.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky a přední hráč na globálním trhu televizorů. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, jako jsou televizory, audiozařízení a chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Kontakt:

filip.cvetler@fcpr.cz

filip.cvetler@xproduction.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-sport-zábava-média-Filip Cvetler-TCL

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.