TCL přeje mnoho úspěchů účastníkům Mistrovství Evropy mužů FIBA EuroBasket 2022

Společnost TCL, vedoucí značka spotřební elektroniky, chce připomenout začátek Mistrovství Evropy mužů FIBA EuroBasket 2022. Turnaj začíná 1. září a TCL bude při tom. Již nyní je společnost TCL přesvědčena, že nás čeká skvělé mistrovství, a přeje všem týmům mnoho úspěchů.

TCL, jako globální partner Mezinárodní basketbalové federace FIBA, považuje toto mistrovství, které se koná ve čtyřech evropských zemích, za velmi inspirující. TCL si je již dlouho vědoma významu sportu a spojující myšlenky, která inspiruje nejen hráče, ale i fanoušky a širší komunitu.

„Je úžasné vidět tolik talentovaných evropských sportovců v této soutěži,“ říká Frédéric Langin, viceprezident TCL Europe pro obchod a marketing, a dodává: „V duchu našeho hesla ´Inspiring Greatness´ spojujeme svět sportu s vizí společnosti TCL, která přináší ekosystém produktů, které podporují chytrý životní styl a inspirují k dokonalosti ve všem, co děláme.”

TCL bude na mistrovství Evropy přítomna prostřednictvím vyhlašování hráče utkání (TCL Player of the Game) a logo TCL samozřejmě na hřištích nebude chybět. Barvy TCL budou také přítomny ve fanouškovské zóně FIBA Fan Zone, v italském Miláně. Zde budou přímo prezentovány inovativní produkty v ekosystému TCL, jako jsou televizory, tablety, soundbary a domácí spotřebiče pro všechny, kdo si chtějí utkání užít v domácím prostředí.

Čtyřleté globální partnerství navazuje na globální dohodu podepsanou v roce 2018 a bude trvat až do konce roku 2023. Nová, rozšířená dohoda poskytuje značce klíčová komerční práva napříč soutěžemi pořádanými federací FIBA, včetně olympijské kvalifikace mužů i žen nebo kontinentálních pohárů, dále mládežnických soutěží FIBA nebo mistrovství světa žen v roce 2022. Vrcholem pak bude Mistrovství světa – FIBA Basketball World Cup v roce 2023.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Kontakt:

filip.cvetler@fcpr.cz

filip.cvetler@xproduction.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-sport-zábava-TCL

Oblast

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.