Mary Kay Inc. o ochraně přírody, udržitelnosti a firemní odpovědnosti na panelu TNC Oceány

Dr. Lizzie McLeodová, která vede program organizace The Nature Conservancy (TNC Global Reef Program)

Společnost Mary Kay Inc., globální zastánce udržitelnosti a odpovědného hospodaření firem, se již dlouho pohybuje v první linii boje za ochranu našich oceánů. Nedávno se zástupci značky zúčastnili virtuálního panelu Making Waves: Women Leaders in Ocean Conservation, který uspořádala organizace The Nature Conservancy, globální nezisková organizace zabývající se ochranou životního prostředí, jejímž cílem je vytvořit svět, kde lidé a příroda mohou prosperovat.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220824005167/en/

V průběhu akce panelisté diskutovali o tom, jak ženy na vedoucích pozicích z celého světa stojí v čele úsilí o obnovu zdraví našich oceánů - je však třeba udělat více. Dalšími klíčovými tématy byly posílení postavení, vzdělávání a motivace příští generace spolu s významem místního vedení.

Mezi dalšími panelisty, kteří se připojili k Mary Kay, byli např:

• Dr. Lizzie Mcleodová, která vede program organizace The Nature Conservancy zaměřený na ochranu útesů

• Dr. Sherry Constantineová, ředitelka programu The Nature Conservancy pro východní Karibik

• Robyn Jamesová, poradkyně The Nature Conservancy pro rovnost žen a mužů v asijsko-pacifické oblasti

• Selina N. Leemová, bojovnice za klima a básnířka z Marshallových ostrovů

• Jennifer Morrisová, generální ředitelka The Nature Conservancy

"Vyzdvihování a podpora oceánských a klimatických šampionů na celém světě je základním způsobem, jak řešit dvojí krizi biodiverzity a klimatu," řekla Dr. Lizzie Mcleodová, vedoucí programu organizace The Nature Conservancy zaměřeného na ochranu útesů. "Zvyšování schopností žen podílet se na ochraně oceánů a klimatu a vést tyto aktivity navíc zajistí, že projekty budou lépe reagovat na potřeby komunit, budou udržitelnější a spravedlivější a budou přínosem pro lidi i přírodu."

Společnost Mary Kay chápe, že jakékoli ohrožení zdraví našich oceánů je existenční hrozbou pro nás všechny, a je odhodlána spolupracovat s dalšími lídry v této oblasti, aby se podařilo něco změnit.

Chcete-li si přečíst více o závazku Mary Kay k udržitelnosti, navštivte stránku marykayglobal.com/sustainability a stáhněte si globální strategii Mary Kay pro udržitelnost: Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow.

O organizaci The Nature Conservancy (TNC)

The Nature Conservancy je celosvětová organizace na ochranu přírody, jejímž cílem je chránit půdu a vody, na nichž závisí veškerý život. Vycházíme z vědeckých poznatků a vytváříme inovativní řešení největších problémů našeho světa přímo v terénu, aby příroda a lidé mohli společně vzkvétat. Zabýváme se změnou klimatu, chráníme půdu, vody a oceány v nebývalém měřítku, zajišťujeme potraviny a vodu udržitelným způsobem a pomáháme k udržitelnějšímu rozvoji měst. Působíme v 79 zemích a teritoriích a využíváme přístup založený na spolupráci, který zapojuje místní komunity, vlády, soukromý sektor a další partnery. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.nature.org nebo sledujte @nature_press na Twitteru.

O společnosti Mary Kay Inc.

Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedInu nebo nás sledujte na Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220824005167/en/

Kontakty

Mary Kay Inc.

Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo media@mkcorp.com

The Nature Conservancy

Misty Edgecomb

ředitelka komunikace

medgecomb@tnc.org nebo 484-343-3223

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-Svět-ekologie-příroda-kosmetika-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.