Automobilka GWM uspořádala akci POER Fan Festival 2022, na které ukázala řidičům z celého světa, jaký je život s pickupem

Společnost GWM uspořádala 18. srpna ve městě Guilin v jihozápadní Číně akci POER Fan Festival 2022, aby oslavila třetí výročí značky a předvedla zákazníkům z různých zemí kouzlo života s pickupy.

Společnost GWM pozvala mnoho odborníků, novinářů a milovníků dobrodružství, terénní jízdy a outdoorových sportů, aby byli svědky tohoto zásadního okamžiku spolu s celosvětovými fanoušky modelu POER. Automobilka si také připravila řadu speciálních aktivit, jako byly testovací jízdy v terénu, horolezecké túry s instruktory a výstavy modifikací.

Haobao Zhang, generální ředitel divize pickupů automobilky GWM, řekl: „V GWM PICKUP se držíme filozofie neustálých inovací a čerpáme ze zpětné vazby od řidičů z celého světa. Při příležitosti jeho třetího výročí se mohou uživatelé po celém světě dozvědět o modelu GWM POER a zjistí, jaký je život s pickupem."

Různorodé scénáře testovacích jízd v terénu pomáhají řidičům poznat sílu vozu GWM POER ve všech cestovních scénářích. Testovací jízda se konala na mezinárodním okruhu Ťin-lung v Kuej-linu a zahrnovala různé náročné situace, například jízdu v terénu, jízdu po štěrkové cestě a jízdu do kopce. Při tažení obytného vozu nabídl GWM POER testovacím řidičům dostatečný a spolehlivý výkon a usnadnil jim zvládnutí náročných jízdních podmínek.

V interaktivní části sestávající z kurzu terénní jízdy přilákal program mnoho nadšenců do pohybu v horách. Automobilka GWM v rámci testování modelu POER pozvala řadu profesionálních instruktorů, aby představili ochranná opatření a předali méně zkušeným řidičům své dovednosti a zkušenosti s jízdou v terénu. Tato aktivita dobře reflektuje zaměření na nekompromisní výkon a překonávání hranic, kterým je model POER proslulý. Lidem nabídla úžasné a zajímavé outdoorové zážitky.

Automobilka GWM v rámci akce také uspořádala výstavu modifikací pickupů, na které se mohli sejít všichni nadšenci do tuningu zaměřeného na offroad. Výstava přilákala mnoho majitelů a fanoušků automobilů. Uživatelé předváděli svá fantasticky upravená auta a sdíleli nápady na úpravy a produkty, aby pro své hobby nadchli i ostatní.

Během akce automobilka GWM oficiálně vstoupila do druhé éry své existence a oznámila svůj závazek vytvořit z modelu POER globální uživatelskou značku. Pro svůj velkoprostorový a vysoce výkonný luxusní pick-up GWM POER rovněž spustila kampaň, v níž vyzývá internetové uživatele, aby navrhli globální název.

S cílem nabídnout uživatelům a fanouškům více rozmanitých nových zážitků bude 25. srpna letošního roku oficiálně otevřen POER-SPACE, první prodejní stánek špičkových pickupů GWM POER na světě.

GWM POER dosáhl za poslední tři roky od svého uvedení na trh vynikajících úspěchů na celosvětovém trhu. V současné době je nabízen ve více než 50 zemích světa a prodalo se ho přes 300.000 kusů.

„Divize GWM POER bude pokračovat ve vývoji špičkových prémiových modelů, aby globálním uživatelům přinesla zcela nový, inteligentní, luxusní a pohodlný zážitek," řekl Haobao Zhang.

Automobilka GWM plánuje postupně uvést na globální trh dva nové modely, terénní verzi POER off-road edition a Jingangpao (pro čínský trh), aby uživatelům po celém světě přinesla více zážitků z produktů šitých na míru jejich potřebám.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1883543/image_1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.