Silné technické výhody platformy TANK, GWM TANK300 přinesou nové zážitky z inteligentní terénní jízdy

Dne 29. července dorazila do přístavu Džidda v Saúdské Arábii nejnovější várka modelu GWM TANK300, který spotřebitelům poskytuje více příležitostí vyzkoušet a skutečně pocítit technickou sílu platformy GWM TANK.

„Záměrem společnosti GWM při vytváření platformy TANK bylo poskytnout spotřebitelům zážitek z produktu bez jakýchkoli kompromisů,“ řekl produktový ředitel společnosti GWM pro Blízký východ Gautam Arun.

Platforma TANK je globální inteligentní profesionální terénní platforma s inteligentní modulární konstrukcí vytvořená společností GWM, která integruje globální špičkové zdroje. Platforma se může pochlubit mnoha fantastickými vlastnostmi, jako je inteligentní jízda v terénu, vysoká spolehlivost a mohutný výkon, které umožňují vyrábět výkonnější a inteligentnější terénní produkty.

Platforma TANK umožňuje vozidlům vynikající inteligentní výkon při terénní jízdě. Lze ji přizpůsobit různým typům inteligentních terénních konfigurací, jako je například funkce TANK TURN (asistent při odbočování s brzděním), kterou je vybaven model TANK300. Tato funkce může uživatelům v náročných terénních podmínkách poskytnout ještě praktičtější a pohodlnější zážitek z jízdy. Pokud řidič potřebuje odbočit v úzkém prostoru, může být vozidlo touto funkcí automaticky řízeno tak, aby prostor plynule projelo s menším poloměrem.

Vysoká spolehlivost je jednou z nejdůležitějších vlastností platformy TANK. Na základě analýzy různých aspektů, včetně scénářů fungování, uživatelů a rozdělení karoserie vozidla, může platforma zvýšit přizpůsobivost vozidla prostředí, trvanlivost a odolnost proti korozi. Vzhledem k tomu, že stupeň koroze se v různých částech karoserie vozidla liší, provedla platforma specializované antikorozní návrhy pro snadno korodující díly, jako je lepení a antikorozní voskový nástřik. Díky těmto jedinečným procesům není karoserie vozidla ovlivněna vlhkem, deštěm ani sněhem, což zvyšuje odolnost vozidla.

Platforma TANK také nabízí různé typy pohonných jednotek, včetně ICE, PHEV a HEV a umožňuje tak vytvářet různé typy vozidel. Co se týče ICE, vybavila vozidla motory různých specifikací. Například model TANK300 je vybaven přeplňovaným benzinovým motorem 2.0T s přímým vstřikováním paliva, který má maximální výkon 167 kW a maximální točivý moment 387 Nm, což uživatelům pomáhá zvládnout nejrůznější scénáře v terénu, a to díky kombinaci výkonu a úspory paliva.

Přední čínský automobilový web PCAUTO k těmto silným stránkám platformy uvedl: „Platforma TANK dokáže zvládnout komplikované silniční podmínky s vynikajícím výkonem a kvalitou a přizpůsobit se neustále se měnícím scénářům v terénu prostřednictvím inteligentního jízdního režimu. Zdá se, že tato platforma obdařuje své uživatele „kouzlem“, které uspokojí jejich vášnivá srdce, která stále touží po něčem novém.“

V současné době je již model GWM TANK300 uveden na trh po celém světě. Společnost GWM TANK plánuje na základě této platformy vyvinout další modely na míru a nabídnout tak globálním uživatelům širší škálu inteligentních terénních produktů.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1873221/image_1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-komunikace-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.