TCL globálním partnerem Mezinárodní basketbalové federace FIBA

Společnost TCL, vedoucí značka spotřební elektroniky, oznámila další etapu partnerství s Mezinárodní basketbalovou federací FIBA a nadále pokračuje v podpoře hráčů i fanoušků pro ty nejlepší zážitky během Mistrovství Evropy mužů FIBA EuroBasket 2022.

TCL si je již dlouho vědoma významu sportu a spojující myšlenky, která inspiruje nejen hráče, ale i fanoušky a širší komunitu k dokonalosti v duchu firemního sloganu „Inspire Greatnes“. Je to potvrzením ambicí TCL dosahovat dokonalosti a jedinečnosti ve všem, co tato firma dělá v rámci ekosystému, který posiluje odhodlání lidí jednat, tvořit a rozvíjet se při současné nabídce produktů, které překvapí a ohromí.

Čtyřleté globální partnerství navazuje na globální dohodu podepsanou v roce 2018 a bude trvat až do konce roku 2023. Nová, rozšířená dohoda poskytuje značce klíčová komerční práva napříč soutěžemi pořádanými federací FIBA, včetně olympijské kvalifikace mužů i žen nebo kontinentálních pohárů, dále mládežnických soutěží FIBA nebo mistrovství světa žen v roce 2022. Vrcholem pak bude Mistrovství světa – FIBA Basketball World Cup v roce 2023.

Specifická práva pro tyto události zahrnují prémiovou vizibilitu značky TCL na hřišti a také hlavní roli při vyhlašování hráče utkání. „TCL Player of the Game" umožní této značce hrát významnou roli při vrcholové sportovní události, která obsáhne Evropu i celý svět.

Podrobné informace budu následovat. Další sportovní partnerství budou oznámena v rámci tiskové konference TCL na veletrhu IFA, Berlín 2022.

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

Kontakt:

filip.cvetler@xproduction.cz

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-sport-zábava

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
IT, telekomunikace
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.