Brazilský viceprezident Hamilton Mourão vysoce ocenil platformu L.E.M.O.N. DHT při návštěvě brazilské továrny společnosti GWM

Hamilton Mourão, viceprezident Brazílie, navštívil 5. července brazilskou továrnu společnosti GWM v Iracemápolisu a vysoce ocenil technologii L.E.M.O.N. Dedicated Hybrid Technology (DHT).

Společně s ním se návštěvy zúčastnila také Nelita Michel, starostka města Iracemápolis. Techničtí odborníci na místě návštěvníkům představili špičkové inteligentní a hybridní technologie společnosti GWM, zejména unikátní platformy L.E.M.O.N. DHT. Poté tým GWM Brazílie stručně představil investiční plánování a celkové uspořádání pobočky společnosti GWM v Brazílii.

„Vstoupili jsme do éry znalostní ekonomiky. Technologický pokrok se stane novým trendem při zvyšování HDP jakékoli země a Brazílie nesmí být výjimkou. Vzniknou tak kvalitní pracovní místa a i více inovací v průmyslu. Dnes jsem tady viděl budoucnost," řekl Mourão.

V rámci návštěvy si také vyzkoušel prototyp vozu HAVAL H6 vybavený pohonnou jednotkou L.E.M.O.N. DHT a pozitivně se k němu vyjádřil.

"Auto je úžasné. Ale není to jen otázka elektřiny. Jde o to, že technologie v něm zabudované jsou špičkové. Je v něm mnohem víc než jen motor," řekl Mourão.

Před projížďkou uspořádala společnost GWM první mediální salon k technologii L.E.M.O.N. DHT prostřednictvím živého přenosu. Řada brazilských médií zde projevila velké nadšení a pozitivní pozornost.

„GWM patří k největším čínským výrobcům soukromých automobilů s nejlepší nabídkou hybridních a elektrických vozů na světě," uvedl profesionální brazilský portál pro recenze automobilů TAKATA Car Xperience.

L.E.M.O.N. DHT je vysoce integrovaný, vysoce účinný, vícerežimový benzinový a elektrický hybridní systém. Tato platforma, která využívá dvoumotorovou hybridní technologii s účinným hybridním motorem, udržuje optimální poměr mezi účinností a výkonem při jakékoli rychlosti a podmínkách.

Vozidlo vybavené touto technologií, jako například model HAVAL H6 uvedený na thajský trh, dokáže inteligentně přepínat své nastavení podle aktuálního jízdního scénáře, čímž dosahuje nejen nízké spotřeby paliva, ale také vysokého výkonu. V podmínkách městského provozu automaticky inteligentně přepíná mezi režimem EV a sériovým režimem, čímž přispívá ke zvýšení energetické účinnosti. Naopak v zátěžových podmínkách při vysokých rychlostech budou obě motorové jednotky i generátor pracovat společně na plný výkon, aby dosáhly nejefektivnějšího pohonu.

Připravené modely dokážou pokrýt nejrůznější jízdní situace a nabídnout tak uživatelům nižší spotřebu paliva, silnější výkon i komfortnější zážitek z jízdy.

V současné době se model HAVAL H6 vybavený systémem L.E.M.O.N. DHT dočkal na některých trzích pozoruhodných objemů prodeje. Podle thajského zpravodajského portálu Ai iT si prodeje modelu HAVAL H6 HEV držely v první polovině roku 2022 na thajském trhu první místo v kategorii kompaktních SUV NEV po šest měsíců.

V blízké budoucnosti se modely vybavené touto technologií setkají na dalších světových trzích s komunitou globálních zákazníků, kterým nabídnou díky futuristické technologii L.E.M.O.N. DHT zcela nový zážitek z jízdy. DHT.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1864641/Brazilian_Vice_President_Hamilton_Mour_o_Visits_GWM_s_Brazil_Factory__L_E_M_O_N__DHT_Wins_High_Prais.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-Brazílie-automoto-GWM

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.