Vantage spojuje síly s influencerkou Supercar Blondie pro raketový start svého ESG programu

Mezinárodní makléřská společnost pro různá aktiva Vantage s potěšením oznamuje zahájení svého globálního programu ESG (Environment, Social, and Governance – životní prostředí, společnost a řízení firem) ve spolupráci s celebritou sociálních médií Alexandrou Mary „Alex" Hirschiovou, známou na internetu jako Supercar Blondie.

Populární influencerka Alex, která sídlí v Dubaji, si získala největší oblibu pro svá odlehčená videa o luxusních autech, její kanály na různých sociálních sítích sleduje přes 75 milionů odběratelů. K Vantage se připojí na italské Sardinii, kde se během týdne konání závodu Extreme E zúčastní vysazování mořské trávy v rámci ekologické iniciativy „Extreme E's Blue Carbon".

Tato první společná akce zahájí také spolupráci společnosti Vantage a youtuberky Supercar Blondie na poli ESG. Jejich partnerství se dále zaměří na podporu inovací při výrobě elektromobilů, prosazování rovnosti žen a mužů a upozorňování na klimatické změny.

Cestu společnosti Vantage v oblasti ESG inspirovalo nadšení pro péči o lepší svět, které projevili její zaměstnanci. Ti v různých regionech již léta realizují lokalizované projekty ESG pro svou místní komunitu – od dobrovolnické práce a dárcovství až po fundraising a vzdělávání. Globální ESG iniciativa společnosti Vantage tyto snahy formalizuje, poskytne jim další podporu a koordinaci a umožní týmům sdílet zdroje a nápady pro maximalizaci jejich dopadu.

Také proto se společnost rozhodla v únoru sponzorovat závod McLaren MX Extreme E.

Kromě toho bude společnost realizovat několik dalších programů z oblasti ESG včetně celosvětové kampaně pro dárce krve, sbírky finančních prostředků pro uprchlíky a podpory bezplatných iniciativ finančního vzdělávání na rozvíjejících se trzích s cílem zlepšit finanční gramotnost a zvýšit finanční nezávislost.

Pro řízení tohoto programu vypracovala společnost Vantage pět hlavních zásad a jmenovala ambasadora ESG, který bude program koordinovat a zajišťovat maximální využití všech vynaložených zdrojů v oblastech, které jsou pro lidi nejdůležitější.

Ambasadorka ESG ve společnosti Vantage Sofiia Starchevska řekla: „Pro nás je ESG více než jen rámec nebo příležitost, kterou mohou společnosti a investoři využít. Každý z nás má odpovědnost přispět ke světu, ve kterém žijeme, něčím pozitivním. Naším cílem proto je, aby se ESG stalo součástí našeho každodenního života. Našim zaměstnancům nabídneme příležitost přispívat k ESG projektům a v konečném důsledku tak vracet peníze komunitám, ve kterých žijí."

Ředitel pro strategii a obchodování ve společnosti Vantage Marc Despallieres dodává: „Jsme rádi, že náš vývoj v oblasti ESG podporuje Supercar Blondie, Sofiia a naši zaměstnanci. Věděli jsme, že přispívat světu kolem nás je něco, na čem nám opravdu záleží. Spuštění programu ESG a partnerství s Alex je pro nás způsob, jak všechny tyto snahy upevnit a podpořit účast na nich. Vůle nám rozhodně neschází. To ostatní je už jen otázka organizace a mobilizace. Tyto iniciativy jsou teprve začátkem – a už nyní se těšíme, čeho naše spolupráce může ještě dosáhnout."

Další informace o našem programu ESG naleznete na adrese https://www.vantagemarkets.com/esg

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy a akcie.

Disponuje více než 10 lety zkušeností na trhu. Společnost Vantage nyní zaměstnává více než 1000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.

Vantage není pouhým zprostředkovatelem. Nabízí důvěryhodný obchodní ekosystém, oceňovanou mobilní obchodní aplikaci, rychlejší a jednodušší obchodní platformu, která klientům umožňuje využívat obchodní příležitosti. Stáhněte si aplikaci Vantage z App Store nebo Google Play.

Využijte lépe vítězné obchodní příležitosti díky

chytrému obchodování s @vantage.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1855676/Vantage_x_SupercarBlondie.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

KONTAKT: Gwyneth Yeo, manažerka, globální branding a komunikace, Vantage, E: gwyneth.yeo@vantagemarkets.com

Klíčová slova Singapur-finance-služby-internet-firmy-Vantage

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.