Česká aplikace, která udělá ze začátečníka zkušeného SEO copywritera

Agentura SEOMAKER uvádí na trh první českou online aplikaci SEOWRITEE, která pomáhá psát texty optimalizované pro internetové vyhledávače. Díky jejímu použití všichni, kdo píší obsah pro web, blog nebo eshop, získají šanci na lepší umístění stránek v organickém vyhledávání. Aplikace ukáže inspiraci z nejlepšího obsahu na internetu a automaticky hlídá důležité SEO faktory. Je dostupná v češtině a angličtině. Články se v ní dají psát ve 120 světových jazycích.

"SEO copywriting není lehká disciplína. Musíte umět tři věci najednou: poutavě psát, mít přehled o tématu, a k tomu znát alespoň základní SEO kritéria. To vše dohromady vyžaduje dost znalostí a praxe. Množství autorů, kteří píší internetový obsah pro svoje weby, blogy a e-shopy, však takto kompletní znalosti nemá. Tím pádem nemají se svými weby šanci na vyšší návštěvnost z organickém vyhledávání na Googlu, Seznamu, Bingu a třeba i na Youtube,” říká Rudolf Sehnal, autor aplikace SEOWRITEE, která vmžiku udělá z běžného autora článků zkušeného SEO copywritera.

Své čtenáře najde pouze 10 % publikovaného obsahu na internetu

Denně se na internetu publikují stamiliony nových stránek a blogových článků a jejich majitelé marně doufají, že z nich získají návštěvnost zdarma přes organické vyhledávání ve vyhledávačích. Pravda je však taková, že na první stránku s výsledky vyhledávání, ze které plyne drtivá většina prokliků, se jich dostane pouze zlomek. A právě SEOWRITEE je nástroj, který jim to může usnadnit a dát uživatelům šanci se o vyšší pozice ucházet.

SEOWRITEE usnadní psát texty majitelům webů, kteří SEO neovládají

„Stačí, aby uživatel do aplikace zadal klíčové slovo, které je charakteristické pro téma článku, například: dovolená v Řecku nebo nejlepší studentská půjčka a nástroj během několika sekund připraví inspiraci pro psaní. Strukturovaně zobrazí nejlepší obsah na internetu, doporučí délku článku, hustotu klíčových slov, jejich analýzu a varianty jako delší klíčová slova, tzv. long-taily a otázky. Dále zobrazí snippet neboli výstřižek článku ve vyhledávači, inspiraci pro H1-H6 nadpisy a během psaní vytvoří osnovu. Uživateli už zbývá pouze jediné, napsat podle inspirace atraktivní článek. SEOWRITEE při psaní automaticky hlídá SEO parametry a upozorňuje na vše podstatné.” dodává Sehnal.

Umožní články snadno exportovat a kontroluje originalitu textu

Aplikace ukáže náhled článku v internetovém prohlížeči, jako by byl již publikovaný. Pokud je s ním uživatel spokojený, stáhne si článek v různých formátech včetně HTML a sám si ho publikuje na svém webu nebo ho pošle webmasterovi. „Navíc si může před zveřejněním provést kontrolu originality napsaného textu, což doporučuji, protože plagiátorství textů internetové vyhledávače penalizují.” zdůrazňuje Sehnal.

SEOWRITEE pomůže psát články rychleji i blogerům, studentům a novinářům

Aplikace v podstatě pomůže komukoliv, kdo potřebuje napsat rychleji optimalizovaný text na jakékoliv téma: například novináři, studentovi nebo blogerovi. Stačí zadat téma článku.

První uživatelé oceňují snadnost používání a úsporu času psaní článků

„Po nový firemní web potřebuji napsat množství nových textů jednak pro produktové stránky a také pro blog. Aplikace SEOWRITEE mi s tím hodně pomáhá. Stačí pouze zadat klíčové slovo, na které stránku optimalizuji. A pak už článek rychle napíšu díky přehledné a strukturované inspiraci textů z internetu a mých zkušeností z oboru,” sděluje Nikola Bedáňová, asistentka CEO a marketingový specialista ve strojírenské společnosti CGMC.

Cena aplikace se odvíjí od počtu článků napsaných za měsíc

Uživatelé si mohou jeden článek napsat zdarma a vyzkoušet si aplikaci před zakoupením. Je dostupná ve 4 licencích podle toho, kolik článků uzivatel měsíčně píše plus je možné kdykoli přikoupit další. Nejnižší licence RARELY se 3 články měsíčně je vhodná pro majitele malého webu nebo blogu a naopak nejvyšší NONSTOP s 110 články měsíčně pro obsahovou agenturu nebo větší firmu, která publikuje několik článků denně. Napsání jednoho článku stojí od 49 Kč.

Aplikaci programovala na míru agentura Jagu

„Když jsme v Jagu dostali poptávku na vytvoření aplikace SEOWRITEE, zvažovali jsme pro ni hned několik technologických variant. Vyhrálo využití služby Firebase díky škálovatelnosti a dostupnosti, snadné integraci s platební bránou Stripe a připravenými funkcemi pro moderní progresivní webovou aplikaci. Všechny vizuální pomůcky, které aplikace obsahuje, jsou vypočítávány přímo na klientské straně, takže nedochází k zdlouhavému načítání, a uživatel hned při psaní vidí například použitá klíčová slova (kterých si mimochodem může zadat libovolné množství). Zároveň přes Firebase využíváme API třetích stran, abychom na jedno místo integrovali to nejlepší, co autorovi článku při psaní pomůže,“ říká Oldřich Malec, projektový manažer Jagu s.r.o. a dodává: „Během procesu vývoje se nám osvědčila úzká spolupráce s autorem aplikace. Postupně nasazované funkce si rovnou zkoušel a dával nám zpětnou vazbu a požadavky přes náš systém projektového řízení. Tento způsob vývoje je z našeho pohledu ideální, neboť se nestane, že zákazník na konci vývoje dostane "zajíce v pytli".“

SEOWRITEE je snadno použitelná, all-in-one aplikace pomáhající psát optimalizovaný obsah pro internetové vyhledávače ve více než 120 světových jazycích. Nabízí inspiraci z nejlepších stránek na internetu a hlídá důležité SEO parametry. Je určena pro copywritery, majitele webů, blogů, eshopů, ale využijí ji novináři pro psaní článků a studenti pro rychlejší psaní esejí. Vyvinula ji agentura SEOMAKER, která se zaměřuje na SEO optimalizaci webů a SEO copywriting. Více informací na seowritee.com | app.seowritee.com | seomaker.cz

Kontakt pro média:

Ing. Rudolf Sehnal, MBA, info@seomaker.cz | LinkedIn | Rozhovor o SEO copywritingu

.

Klíčová slova ČR-internet-software-firmy-Seomaker

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.