Vyhledávač nové generace Petal Search získal ocenění iF Award 2022

Cílem aplikace je poskytovat vyhledávací služby kdykoli a kdekoli

Vyhledávač nové generace Petal Search získal ocenění iF Award 2022 Vyhledávač Petal Search byl vyhlášen vítězem soutěže iF DESIGN AWARD 2022 v disciplíně User Experience (UX).

Společnost iF Design se od svého vzniku v roce 1953 stala symbolem vynikajícího designu a její každoročně udělované ocenění iF DESIGN AWARD patří mezi nejprestižnější světové ceny.

Oceněný vyhledávač Petal Search neustále pracuje na zdokonalování uživatelské zkušenosti a zkvalitňování služeb, díky kterým si mohou uživatelé vychutnat pohodlné vyhledávání přizpůsobené skutečně na míru.

Intuitivní a efektivní vyhledávání

Vzhledem k množství aplikací, které dnešní uživatel používá, může být přepínání mezi nimi a vyhledávání konkrétních informací složité. Tento problém řeší Petal Search vytvořením univerzálního vyhledávacího prostředí, které poskytuje uživatelům příjemnější přístup k nabízeným informacím.

Namísto proklikávání řady samostatných aplikací mohou uživatelé díky Petal Search jednoduše zařídit vše potřebné v rámci jediné aplikace. Pokrývá více než 20 vertikálních oblastí a umožňuje využívat služby různých poskytovatelů, ať již hledáte cokoli.

Se znovuotevřením hranic ožívá také zájem o cestování. Petal Search proto uživatelům pomáhá i s plánováním cest. Přímo ve vyhledávači lze najít zajímavá místa k návštěvě, rezervovat letenky a hotely a dokonce zjistit aktuální počasí.

Umělá inteligence vám porozumí

Petal Search neustále vylepšuje své služby, aby svým zákazníkům nabídl pohodlný a individualizovaný proces vyhledávání.

Pomocí umělé inteligence dokáže lépe porozumět záměrům každého jednotlivého uživatele a poskytnout mu ještě dokonalejší zážitek. V rámci jediné aplikace kombinuje výsledky místního a online vyhledávání, čímž optimalizuje výsledky a šetří uživateli nepříjemné přepínání mezi různými aplikacemi.

Po delším využívání začne vyhledávač Petal Search rozpoznávat individuální zvyky, zájmy a kontext každodenního života daného uživatele. Dokáže pak úspěšně předpovědět, co se konkrétní osoba chystá vyhledávat a nabídnout specifická doporučení – od často používaných aplikací a webových stránek až po nadcházející úkoly.

Díky zobrazování interaktivního a vizuálního obsahu pomáhá Petal Search hledané informace v záplavě nalezených výsledků okamžitě odlišit.

Zkoumejte a objevujte

Díky naladění umělé inteligence Petal Search na konkrétního uživatele dokáže vyhledávač nabízet další výsledky, přesahující jeho původní očekávání. Mohou to být například užitečná doporučení na produkty související s právě nakupovaným zbožím či zajímavý obsah, týkající se nedávných vyhledávání. Petal Search se přizpůsobí jedinečnému „jazyku" každého uživatele a nabídne mu výsledky od různých poskytovatelů podle jeho potřeb.

Vedoucí týmu UX designu služby Petal Search k vítězství uvedl: "Je nám ctí přijmout ocenění, které je uznáním našich inovací ve službě Petal Search a jejich přínosu pro zdokonalení vyhledávací zkušenosti uživatelů po celém světě. Tým Petal Search bude i nadále přinášet nová vylepšení a aktualizace platformy pro ještě lepší zážitky našich uživatelů, včetně nových funkcí, novinek v designu a bezpečnostních opatření."

Díky univerzální strategii 1+8+N společnosti Huawei a technologii umělé inteligence nabízí Petal Search skutečně otevřenou a inkluzivní platformu s širokou škálou obsahu a služeb. Také do budoucna hodlá Petal Search nabízet svým uživatelům co nejoptimálnější a nejpříjemnější možnosti vyhledávání.

Službu Petal Search si můžete stáhnout a vyzkoušet na adrese https://bit.ly/3rpGYGY

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1847220/Petal_Search_wins_iF_Award_2022.jpg

KONTAKT: Lingling Wang, wanglingling20@huawei.com

Klíčová slova Čína-internet-firmy-Petal Search-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.