Tiscali Global Challenge

Ve čtvrtek 27. června byla v Miláně slavnostně odhalena jachta Tiscali a představena iniciativa Tiscali Global Challenge, které znamenají debut Tiscali ve světě jachtinku.

Otevřená, 60 stop dlouhá jachta společnosti, řízená italským kapitánem Simonem Bianchettim, se v sezóně 2002/2003 zúčastní závodu Around Alone, který bude odstartován 15. září 2002 v New Yorku.

Představení se zúčastnili Beatrice Nieddaová, senior viceprezidentka Tiscali pro strategický marketink a komunikaci; Mario Mariani, senior viceprezident Tiscali pro média a přístup; Simone Bianchetti, kapitán 60 stop (20 m) dlouhé jachty "TISCALI"; Mauro Piano, technický ředitel Tiscali Global Challenge; a Mary Amblerová, manažerka Around Alone pro média a závod.

"Pro společnost Tiscali, založenou na Sardinii, je spojitost s jachtinkem a mořem přirozená už vzhledem k tomu, že vlastní podstata surfování a objevování moře je metaforou pro internet. Právě to bylo inspirací pro projekt Tiscali Global Challenge a jachtu Tiscali, která se pod vedením mladého kapitána Simoneho Bianchettiho zúčastní obtížných závodů Around Alone," uvedla Beatrice Nieddaová a dodala, 'tato iniciativa podpoří komunikační aktivity značky Tiscali na mezinárodní úrovni."

Poté, co poděkoval technickému týmu, představil Simone Bianchetti program závodu, seznámil účastníky s podrobnostmi přípravy na Around Alone, samostatné cesty okolo světa, která bude zahájena 12. září t.r. v Newportu prologem, který závod zavede do New Yorku. Zde bude 15. září oficiální start závodu, který se stane součástí vzpomínkového aktu u příležitosti událostí 11. září.

Mary Amblerová se zmínila o některých charakteristických rysech a historii závodu Around Alone, jednoho z nejobtížnějších závodů v kalendáři mezinárodního jachtingu a upozornila na fakt, že Simone je jediným Italem, který se závodu účastní.

Mauro Piani poté pohovořil o poslední fázi technických úprav, které se na lodi provádějí v savonských loděnicích předtím, než loď odjede do Newportu.

Na závěr Mario Mariani představil oficiální webové stránky iniciativy Tiscali Global Challenge, které budou fanouškům o jachting přinášet nejčerstvější novinky o průběhu závodu v angličtině, francouzštině nebo italštině na http://tgc.tiscali.com/.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Tiscali / Image Building

Elisa Lavagnaová, e.lavagna@imagebuilding.it

Monica Sicorellová, m.sicorello@imagebuilding.it

Kontakt: Tiscali Česká republika

Vladimíra Králíková

tel.:(02)24590400,

e-mail: vladimira.kralikova@cz.tiscali.com

Klíčová slova PROTEXT-Tiscali-internet-jachta

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.