Soutěž Apps UP se vrací a nabízí výhry v celkové hodnotě přes 1 milion dolarů

Společnost HUAWEI Developers vyzývá vývojáře z celého světa, aby prokázali své schopnosti v soutěži Huawei Global App Innovation Contest (Apps UP) 2022, která byla zahájena 24. června 2022. Zaregistrovat se do soutěže lze nyní po celém světě. Letošní ročník se nese v duchu hesla „Together We Innovate" (Společně inovujeme) a pořadatelé soutěže na něj stejně jako v předchozích ročnících vyčlenili lákavé ceny v celkové hodnotě přes 1 milion USD. Ty jsou motivací pro přihlášky, které by spotřebitelům měly nabízet přístupný, digitální a inovativní zážitek.

Soutěž má za sebou již dva předchozí ročníky. Přihlášeno do ní bylo téměř 10.000 příspěvků od téměř 10.000 vývojářů a poskytla vývojářům platformu pro realizaci jejich snů na celosvětové scéně.

„Soutěž se letos koná již třetím rokem," konstatoval na slavnostním zahájení soutěže prezident Huawei Consumer Cloud Service Application Ecosystem BU Wang Yue. „Společnost Huawei doufá, že se díky této soutěži podaří shromáždit dovednosti vývojářů z celého světa a poskytnout chytré aplikace a zážitky prostřednictvím zařízení Huawei ještě většímu množství spotřebitelů po celém světě a realizovat tak již dnes vize digitální budoucnosti."

Soutěž Apps Up 2022 představuje celkem 7 kategorií v 5 soutěžních regionech

Soutěž, která byla zahájena současně v Evropě, Asii a Tichomoří, Latinské Americe, na Blízkém východě a v Africe a Číně, je rozdělena do následujících fází: registrace a přihlášení, předběžné hodnocení, veřejné hodnocení a regionální finále.

Vedle ceny za nejlepší aplikaci, nejlepší hru, nejlepší aplikaci se společenským vlivem, ceny za pokrytí všech témat a ceny pro ženy v oblasti technologií letos čínský region navíc udělí cenu za nejlepší inovaci v oblasti mobilních služeb společnosti Huawei (HMS), která vývojáře motivuje ke tvorbě aplikací s integrací nových možností a služeb HMS, a také cenu za studentskou inovaci. Ta je oceněním výjimečných studentských vývojářů, kteří jejím prostřednictvím představují svá inovativní díla obohacená o technologii umělé inteligence.

Pro některé soutěžní regiony byly také zřízeny speciální ceny za účelem lokalizace ekosystém HMS, včetně ceny za nejlepší arabskou aplikaci v soutěžním regionu Blízký východ a Afrika, ceny za nejlepší herní inovaci v soutěžním regionu Latinská Amerika, a ceny AppGallery Rising Star App v soutěžním regionu Asie a Tichomoří.

Apps Up 2022 přináší soutěžícím nové lákavé výhry

Soutěžící mohou letos získat také řadu zajímavých cen, a to včetně poukazů na serverless služby AppGallery Connect.

V souladu se svou strategií Seamless AI zavedla společnost Huawei na platformě HMS celou řadu funkcí, které podporují množství zařízení a poskytují uživatelům lepší zážitek z umělé inteligence v nejrůznějších formách využití.

Ekosystém HMS společnosti Huawei bude i nadále posilovat postavení vývojářů. Soutěž Apps UP jako jedna z celé řady platforem, které jsou vývojářům k dispozici pro zapojení do ekosystému HMS, bude vývojáře inspirovat k vývoji dalších převratných aplikací a služeb pro život s umělou inteligencí, a to v celé řadě oblastí a pro celosvětové publikum.

Další informace najdete na adrese: [ link ]

O společnosti HUAWEI Mobile Services (HMS)

Společnost HUAWEI Mobile Services je součástí skupiny Huawei Consumer Business Group, jejímž cílem je poskytovat uživatelům po celém světě kompletní mobilní služby. Ke dni 31. prosince 2021 mobilní služby společnosti HUAWEI využívá 730 milionů uživatelů ve více než 170 zemích. Každému z uživatelů zařízení Huawei umožňují žít inteligentním životem.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1845138/image_1.jpg

KONTAKT: Ziyi Qian, qianziyi2@huawei.com

Klíčová slova Čína-počítače-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.