Mary Kay Inc. prezentuje nové poznatky o znečištění a zdraví pleti na konferenci Společnosti pro investigativní dermatologii

Společnost Mary Kay Inc., světový lídr v oblasti inovací v péči o pleť, pokračuje ve své trvalé podpoře kosmetických a vědeckých komunit, v poslední době sponzorováním výročního setkání Společnosti pro investigativní dermatologii (SID) v roce 2022 a odhalením nového, průlomového výzkumu na této akci. Nové poznatky společnosti Mary Kay ve spolupráci s Grossmanovou lékařskou fakultou environmentální medicíny Newyorské univerzity ukázaly, že antioxidační komplex obsažený v řadě péče o pleť Mary Kay® TimeWise® Miracle Set 3D™ snižuje škodlivé účinky znečištění venkova a UV záření.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220623005144/en/

"Náš výzkumný a vývojový tým neustále usilovně pracuje na vývoji dalšího průlomového objevu v oblasti péče o pleť nebo vědeckého objevu," říká Dr. Lucy Gildea, ředitelka pro inovace, produkty a vědu společnosti Mary Kay. "Spoluprací s newyorskou univerzitou Grossman a dalšími vědeckými a akademickými týmy po celém světě zajišťujeme, že naše společnost - a naše výrobky - jsou v čele inovací v oblasti péče o pleť a zdraví."

Znečištění ovzduší je stále větším celosvětovým zdravotním problémem. Již dříve vědecký tým společnosti Mary Kay spolupracoval s Kolumbijskou univerzitou a zjistil, že účinky znečištění ovzduší na pleť mohou být obzvláště dramatické, což se projevuje stárnutím, mdlostí a vráskami. Znečištěné ovzduší vytváří volné radikály, se kterými musí pleť bojovat, aby si zachovala zdraví a mladistvý vzhled.

Tento kolektivní výzkum naznačuje, že lokálně aplikovaný nový antioxidační komplex Mary Kay může snížit poškození buněk způsobené stresory z městského i venkovského prostředí - typ poškození buněk, které vede k příznakům předčasného stárnutí. Tento "super" komplex obsahuje zapouzdřený resveratrol, který bojuje proti stárnutí a zlepšuje vzhled jemných vrásek. Výrobky obsahují také vitamin B3, který pomáhá při zadržování vody. A nakonec složení uzavírá peptid, který působí proti znečištění a zabraňuje stárnutí pleti. Díky těmto zdokumentovaným přínosům tým doufá, že více lidí než kdy jindy najde správná řešení pro boj s účinky znečištění na vlastní pleť.

Sponzorství a výzkum odhalené na SID jsou jen nejnovější snahou Mary Kay posílit dlouhodobý závazek značky podporovat výzkum a vývoj v oblasti zdraví pleti. Mary Kay má ve svém celosvětovém portfoliu více než 1600 patentů na výrobky, technologie a návrhy obalů.

O společnosti Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Další informace najdete na stránkách marykayglobal.com a na našem Facebooku, Instagramu, LinkedInu a Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220623005144/en/

Kontakty

Mary Kay Inc. Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-kosmetika-věda-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.