Odolná mobilní pracovní stanice Getac X600 nastavuje novou laťku výkonu, rozšiřitelnosti a spolehlivosti v jediném výkonném řešení

Novinky v kostce:

  • Společnost Getac představuje novou plně odolnou mobilní pracovní stanici s úhlopříčkou 15,6", která je navržena tak, aby poskytovala komplexní pracovní postupy pro mobilní příkazový computing, řízení a plánování v různých operačních prostředích.
  • Nový model X600 přináší velký skok ve výpočetním výkonu díky možnostem procesoru Intel® Core™ řady H 11. generace (až i9) a 128 GB paměti spolu s řadičem samostatné grafické karty NVIDIA® Quadro® RTX3000.
  • Oba modely X600 a X600 Pro kombinují rozsáhlé možnosti rozšíření baterie a úložiště s kompaktním designem a nízkou hmotností, čímž nastavují novou laťku pro odolná řešení.

Společnost Getac dnes oznámila uvedení nových modelů X600 a X600 Pro, dvou výkonných 15,6" plně odolných mobilních pracovních stanic pro profesionály, kteří potřebují optimální výkon a mimořádnou spolehlivost při provádění složitých operací v terénu.

Bezkonkurenční výkon

Na počítači X600 běží nejnovější systém Windows 11 Pro a je vybaven procesorem Intel® Core™ řady H 11. generace (i5/i7/i9) s integrovanou grafickou kartou Intel® UHD Graphics. Výsledkem je výjimečný výkon v různých datově a graficky náročných provozních scénářích, jako je řízení obrany, kontrola železničních tratí a analýza senzorů pro těžbu ropy a plynu.

Volitelná grafická kartá NVIDIA® Quadro® RTX3000 může v případě potřeby zvýšit grafický výkon na ještě vyšší úroveň, zatímco kapacita až 128 GB paměti zajišťuje bleskovou rychlost zpracování.

Vynikající rozšiřitelnost

Model X600 se může pochlubit výjimečnou rozšiřitelností, která odpovídá moderním požadavkům na data, a podporuje až tři PCIe SSD disky pro interní úložiště o kapacitě až 6 TB.

Model X600 Pro jde v rozšiřitelnosti ještě dál a je vybaven dvěma bateriemi vyměnitelnými za provozu a kapacitou pro další dvě baterie v prostoru pro média, které dohromady poskytují více než 240 Wh v jednom zařízení. Model X600 Pro je také vybaven sloty pro karty PCMCIA a Express a podporuje mechaniku DVD SuperDrive / volitelnou Blu-ray mechaniku, což ještě zvyšuje jeho možnosti v terénu i mimo něj.

Výkonné připojení a zabezpečení

Odborníci pracující v terénu – například ti, kteří se účastní obranných operací – musí být schopni jasně a efektivně komunikovat, získávat informace, shromažďovat zpravodajská data a přijímat zásadní rozhodnutí bez ohledu na to, kde se nacházejí. Počítač X600 byl navržen s ohledem na tyto potřeby a je vybaven širokou škálou špičkových možností připojení, včetně duálního 2,5GBASE-T Ethernetu, Wi-Fi 6E, Bluetooth v5.2, volitelného dedikované GPS a volitelného 4G LTE s integrovanou GPS. Zařízení je také vybaveno několika rozhraními vstupu/výstupu, jako jsou Thunderbolt™4, USB 3.2 Gen 2 Type-A, HDMI, DisplayPort, VGA a sériový port.

Model X600 rovněž obsahuje nejnovější funkce fyzického zabezpečení a ochrany dat. O bezpečnost citlivých dat se starají samošifrovací disky, čtečka čipových karet, čip TPM 2.0, technologie Intel® vPro™, volitelná autentizace pomocí obličeje Windows Hello a volitelná čtečka otisků prstů, a navíc je zde vestavěný slot pro zámek Kensington, který lze použít k ochraně zařízení proti krádeži.

Vysoce univerzální a mobilní

X600 se může pochlubit velkým 15,6" FHD displejem s volitelným kapacitním 10ti bodovým dotykovým ovládáním, a lze jej ovládat v chladu, mokru nebo dokonce v rukavicích. Patentovaná technologie LumiBond® společnosti Getac také poskytuje vynikající barvy, kontrast a jas (1000 nitů), takže je displej snadno čitelný i na přímém slunečním světle.

Model X600 váží méně než 5 kg, takže je na tak výkonné zařízení neuvěřitelně lehký, přičemž díky kompaktním rozměrům a dvěma bateriím vyměnitelným za provozu je ideální pro dlouhodobé používání v terénu. Podpora starších zařízení navíc znamená, že zákazníci mohou X600 používat v kombinaci s celou řadou svých stávajících periferních zařízení, a to hned po vybalení z krabice.

Plně odolná spolehlivost

Stejně jako všechna zařízení Getac je i model X600 od základu konstruován jako odolný, aby odolal fyzickým nárazům, vysokým teplotám, vlhkosti a prachu, což zajišťuje nejvyšší úroveň výkonu a spolehlivosti při práci v terénu.

Odolné vlastnosti zahrnují krytí IP66, certifikaci MIL-STD-810H, MIL-STD-461G a volitelnou certifikaci CID2 (ANSI/UL 12.12.91), odolnost proti vibracím a pádu z výšky 1,2 m a volitelnou odolnost proti solné mlze.

„Uvedením odolné mobilní pracovní stanice X600 společnost Getac opět zvyšuje laťku v oblasti odolných mobilních počítačů a přináší výkon na úrovni stolního počítače i výjimečnou spolehlivost v jednom kompletním balení," říká Rick Hwang, prezident společnosti Getac Technology Corporation. „Stejně jako oceňovaný model B360, i model X600 byl inspirován našimi zákazníky a naším odhodláním pomoci jim uspokojit jejich rostoucí poptávku po výkonných a zároveň přenosných zařízení pro práci v terénu, která zvládnou i velmi složité úkoly."

Dostupnost

Modely X600 a X600 Pro budou k dispozici od října 2022.

O společnosti Getac

Společnost Getac Technology Corporation je světovým lídrem v oblasti odolných mobilních technologií, včetně notebooků, tabletů, softwaru a video řešení. Řešení a služby společnosti Getac jsou navrženy tak, aby umožňovaly mimořádné zážitky pracovníkům v náročném prostředí. V současné době společnost Getac poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích světa na poli obrany, veřejné bezpečnosti, záchranných služeb, hasičských a záchranných složek, veřejných služeb, automobilového průmyslu, přírodních zdrojů, výroby, dopravy a logistiky. Další informace najdete na adrese: https://protect-eu.mimecast.com/s/BflqC6mwrIPKkNSm78Sg?domain=getac.com . Zapojte se na oborovém blogu společnosti Getac, případně můžete společnost sledovat na sítích LinkedIn a YouTube.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2022 Getac Technology Corporation.

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1838187/X600_Promotion_Video__27s__0613_updated__1.mp4

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1835183/Getac_X600_05_3.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1835184/Getac_X600_Pro_05_3.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1837084/Getac_X600_For_Press.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1837079/Getac_X600_For_Press_2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1318781/Getac_Logo.jpg

KONTAKT: Getac Technology Corp., Christin Wangová, Tel: +886-2-27857888, linka 5633, christin.wang@getac.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova Čína-počítače-Getac

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.