Inteligentní bezuhlíkový kampus Net-Zero Carbon Campus od společnosti Huawei získal cenu WSIS 2022 Champion

Společnost Huawei získala ve středu 1. června na slavnostním předávání cen fóra Světového summitu o informační společnosti (WSIS) 2022 v Ženevě titul šampiona. Ocenění WSIS 2022 Prizes Champion jí bylo uděleno za realizaci inteligentního řešení bezuhlíkového kampusu v projektu technologického parku s nízkými emisemi uhlíku a chytrými energetickými sítěmi Yancheng Low-carbon & Smart Energy Industrial Park. O toto ocenění se ucházelo celkem 996 projektů a výběrové řízení trvalo pět měsíců.

WSIS je největším každoročním světovým setkáním komunity zabývající se informačními a komunikačními technologiemi pro rozvoj. Akci zaměřenou na prosazování globálních cílů udržitelného rozvoje spolupořádají ITU, Organizace OSN pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO), Rozvojový program OSN (UNDP) a další organizace OSN a zprostředkovatelé akčního plánu WSIS. Soutěž WSIS Prizes oceňuje vynikající projekty v oblasti udržitelného rozvoje v 18 kategoriích, včetně informační a komunikační infrastruktury, e-governmentu, e-environmentu, e-zdraví a e-zemědělství. Inteligentní řešení společnosti Huawei pro kampus s nulovými emisemi uhlíku bylo letos nominováno v kategorii životního prostředí.

Projekt Yancheng Park společně vyvinuly společnosti Huawei a Yancheng Power Supply Company, dceřiná společnost State Grid Corporation of China. Projekt využívá trojrozměrný model energetické transformace, dekarbonizace a digitální transformace. Zaměřením na tři scénáře inteligentního řízení energie, řízení emisí uhlíku a řízení areálu tento projekt přináší možnost monitorování energetických zařízení v reálném čase, efektivní řízení emisí uhlíku, inteligentní a pohodlnou správu kontroly přístupu i inteligentní a koordinované řízení mikrosítě. Kampus je napájen z doplňkových zdrojů energie a integruje svůj systém spotřeby energie s koncovými zařízeními v kampusu. Projekt je ukázkou inteligentního a nízkouhlíkového řešení, které přispívá k ekologickému, nízkouhlíkovému, bezpečnému a efektivnímu modernímu systému zásobování energií.

Další informace o WSIS naleznete na adrese: https://www.itu.int/net4/wsis/forum/2022/

Další informace o společnosti Huawei:http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei

http://www.facebook.com/Huawei

http://www.youtube.com/Huawei

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1831359/Yancheng_Low_carbon___Smart_Energy_Industrial_Park.jpg

KONTAKT: Jill Mao, maomengjing@huawei.com

Klíčová slova Švýcarsko-Čína-počítače-komunikace-ekologie-ocenění-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.