SPOLEČNOST HONOR PŘEDSTAVUJE TECHNOLOGII VYVINUTOU PRO NOVOU VÝROBNÍ LINKU NA TELEFON HONOR MAGIC4 PRO

Jedinečné spojení výzkumných a výrobních kapacit

S Globální technologická značka HONOR dnes prozradila, jaká technologie stojí za jejím nejnovějším vlajkovým smartphonem HONOR Magic4 Pro vyráběným výhradně v inteligentním výrobním průmyslovém parku HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park. Dokonalý postup výroby jejího vlajkového smartphonu demonstruje závazek této značky přinášet špičkové inovace i její schopnost vyrábět vysoce kvalitní prémiové produkty ve velkém měřítku. Telefon HONOR Magic4 Pro se na vybraných mezinárodních trzích objeví již tento měsíc.

"Otevření inteligentního výrobního průmyslového parku HONOR Intelligent Manufacturing Industrial Park v loňském roce bylo významným milníkem pro úspěšnou integraci našich výzkumných a vývojových kapacit do výrobních procesů. Díky této konsolidaci můžeme lépe využít naše odborné znalosti v obou oblastech," říká generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd. George Zhao. "Kromě posílení našich výrobních kapacit nám tento inteligentní výrobní závod poskytuje prvotřídní výrobní, testovací a kontrolní zařízení, díky němuž naše prémiové výrobky splňují vysoká očekávání našich zákazníků."

Bezproblémová integrace výzkumu a vývoje do výroby

Inteligentní výrobní průmyslový park, který je v provozu od září 2021, představuje první továrnou značky financovanou z vlastních zdrojů. Tento průmyslový park je vybaven špičkovými výrobními a testovacími zařízeními, která podporují všechny aspekty výroby chytrých telefonů a jsou nutné pro zajištění kvality prémiové nabídky značky. Dvacet procent jeho zaměstnanců tvoří pracovníci výzkumu a vývoje, což společnosti HONOR umožňuje zapojit výzkum a vývoj do jeho nejdůležitějších operací, maximalizovat toto propojení a držet ve výrobních technologiích krok s nejnovějšími poznatky.

Speciální výrobní linka pro HONOR Magic4 Pro Innovations

HONOR Magic4 Pro, který je od tohoto měsíce k dispozici na vybraných mezinárodních trzích, je vybaven funkcí AI Privacy Call, která výrazně minimalizuje odposlouchávání během hlasových hovorů; fotoaparátem s funkcí Ultra-Fusion Computational Photography, která uživatelům umožňuje naplno využít všechny jeho zadních fotoaparáty; a úžasným displejem Quad-Curved LTPO Display, který uživatelům při sledování přinese pohlcující zážitek. Každá z těchto funkcí přináší během výroby vlastní specifické výzvy, které lze překonat pouze díky součinnosti týmů pro výzkum a vývoj a pro výrobu.

S každou další generací chytrých telefonů posunou výrobci smartphonů sluchátko vždy o něco blíž k hornímu rámečku ve snaze zvětšit plochu displeje. Čím blíže je však sluchátko k okraji, tím více je zvuk během hlasových hovorů slyšet v okolí, což vede k obavám o soukromí.

Aby tento uživatelský problém odstranila, identifikovala společnost HONOR více než 100 technologických výzev a vyřešila je, vytvořila také službu AI Privacy Call. Tato inovativní funkce využívá první inteligentní duální jednotku vysílající zvuk, která obsahuje komponentu pro kostní vedení zvuku využívající piezoelektrickou keramiku zabudovanou přímo v displeji. Vzhledem k vlastnostem skla vyžaduje montážní proces mimořádnou přesnost - i drobné výrobní odchylky panel trvale poškodí. Týmy výzkumu a vývoje a výroby dokázaly tuto výzvu společně překonat během tří měsíců. Výsledkem jejich úsilí bylo vytvoření velmi přesného automatizovaného montážního zařízení, které využívá počítačové vidění a optimalizované algoritmy k dosažení přesnosti 0,01 mm a výtěžnosti 99,99 %. I díky němu dokáže společnost HONOR uspokojit požadavky, které uživatelé na telefon HONOR Magic4 Pro kladou.

Telefon HONOR Magic4 Pro je také vybaven výkonnou kombinací tří fotoaparátů podporujících funkci Ultra-Fusion Computational Photography. Složitost technologií v novém vlajkovém smartphonu si vyžádala dvojnásobek vybavení pro kalibraci fotoaparátu oproti jeho předchůdci. Díky vylepšeným kalibračním a testovacím postupům poskytuje systém Triple Camera v kombinaci s algoritmy umělé inteligence detailnější snímky s autentičtějšími barvami v celém podporovaném rozsahu ohniskových vzdáleností.

Při výrobě čtyřnásobně zakřiveného LTPO displeje telefonu HONOR Magic4 Pro byly také využity pokročilé montážní postupy. Montážní zařízení využívá špičkovou sestavu šestiosých robotických ramen, velmi přesných kamer a algoritmů počítačového vidění vyvinutých společností HONOR, pracuje s přesností v rozsahu ±0,075 mm a produkuje výrobky s nízkou výrobní tolerancí pouhých 0,1 mm. To vše znovu dokazuje vynikající výrobní schopnosti této společnosti.

Nový průmyslový park je rovněž vybaven nejlepšími laboratořemi v oboru, jako je laboratoř pro měření spolehlivosti, regulační laboratoř nebo laboratoř pro ochranu životního prostředí, v nichž společnost HONOR provádí více než 200 testů spolehlivosti zařízení HONOR Magic4 Pro a zajišťuje tak jeho špičkovou kvalitu. Například hodnota specifické míry absorpce (SAR), která měří emise záření smartphonu, je u modelu HONOR Magic4 Pro testována na úrovni o 56 % nižší, než je limit nejpřísnější průmyslové normy.

Tři pilíře dokonalého výrobního procesu

Základními kameny, na kterých stojí hlavní výrobní kapacity průmyslového parku, představují automatizace, digitalizace a inteligentní technologie. Jeho výrobní linka je ze 75 % automatizovaná, což minimalizuje riziko lidské chyby. Více než 40 % automatizovaného výrobního zařízení bylo navíc vyvinuto přímo na místě, což je dalším důkazem úzké integrace mezi výzkumem a vývojem a výrobními kapacitami na tomto pracovišti.

Všechna klíčová zařízení v tomto výrobním závodě podporují digitální řídicí systémy, což společnosti HONOR umožňuje celou výrobní linku lépe řídit a dosáhnout tak vyšší efektivity i kvality výrobků.

Telefon HONOR Magic4 Pro se vyrábí výhradně v tomto průmyslovém parku a představuje to nejlepší z výrobních schopností společnosti HONOR. Až se tento vlajkový smartphone už tento měsíc dostane na vybrané trhy, budou mít zákazníci z celého světa možnost se o tom sami přesvědčit.

O společnosti HONOR

Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. Společnost HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty uživatelům pomáhají stát se dokonalejší verzí sebe sama.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese newsroom@hihonor.com

http://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

http://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1826541/image_5003200_11364213.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1826542/image_5003200_11364322.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1826543/1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1826544/2.jpg

KONTAKT: Chong Liu, liuchong3@hihonor.com

Klíčová slova Čína-elektronika-komunikace-firmy-HONOR

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.