Společnost Huawei představila na TCF 2022 své řešení pro digitální bankovnictví

Ve dnech 17. až 19. května se konala odborná konference Temenos Community Forum (TCF 2022). Společnost Huawei se jí zúčastnila jako stříbrný sponzor a představila tam cloudová, agilní, spolehlivá a otevřená řešení digitálního bankovnictví.

TCF 2022 patří mezi největší světové konference na téma bankovních technologií. Společnost Huawei, která je zároveň strategickým partnerem pořádající platformy Temenos, poskytuje finančním institucím inovativní technologie a řešení pro chytřejší a zároveň ekologičtější finančnictví. Jejich součástí je jak spolehlivý hardwarový a cloudový základ, tak i komplexní řešení mikroslužeb. Každá funkce je komponentně uspořádaná, standardizovaná a vizualizovaná, což umožňuje rychlé sestavení nabídky služeb a agilní vývoj na základě konkrétních požadavků. Společnost Huawei navíc nabízí otevřené rozhraní API, které partnerům a bankám pomáhá služby lépe přizpůsobovat.

Digitální bankovnictví společnosti Huawei spojuje její zkušenosti i zkušenosti jejích partnerů pro vytvoření IT architektury nové generace s vysokým výkonem, kapacitou, elasticitou a spolehlivostí, ale i otevřeností, konvergencí, bezpečností a ovladatelností. Toto nejnovější řešení digitálního bankovnictví umožňuje finančním institucím zavádět nové bankovní služby mnohem rychleji než dříve – během pouhých tří měsíců.

K jeho dalším možnostem patří:

1. Komplexní modernizace aplikací včetně jejich agilnějšího vývoje, pružnějšího řízení a efektivnější integrace.

2. Fullstacková datová inteligence pro rychlou podporu rozhodování – od přístupu k datům, jejich generování a správy, až po poskytování datových služeb.

3. Řešení pro migraci do cloudu, která pokrývají celý proces plánování, budování, migrace, správy a optimalizace a zvyšují tak spolehlivost cloudové transformace.

4. Komplexní správa zabezpečení cloudových služeb pro zajištění spolehlivého toku dat.

"Huawei přináší finančním institucím agilní řešení formou modelu "vše jako služba" na silném základě globálních cloudových služeb. Ve strategickém partnerství s předním světovým dodavatelem bankovního softwaru, společností Temenos, poskytujeme bankám také nativní cloudová řešení. V Singapuru jsme již spustili naše řešení založená na veřejném cloudu Huawei," uvedl prezident globální divize služeb pro finanční instituce společnosti Huawei Enterprise BG Jason Cao. "Společnost Huawei se hodlá i nadále intenzivně věnovat světovému finančnímu průmyslu, rozvíjet globální ekosystém pro spolupráci s našimi partnery a poskytovat našim globálním klientům naše nejlepší zkušenosti pro urychlení transformace ve finančnictví."

Ke konci roku 2021 poskytla společnost Huawei své služby více než 2000 finančních institucí z více než 60 zemí a regionů včetně 48 ze 100 největších světových bank.

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

Klíčová slova Británie-Čína-počítače-finance-firmy-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.