Vychutnejme každý okamžik díky technologiím: Hisense oslavuje Den matek s interaktivní kampaní

Matky jsou srdcem každé rodiny a oporou svých blízkých, která pomáhá každému členu rodiny prožívat své dny s radostí. Společnost Hisense chce u příležitosti Dne matek ocenit matky a ženy na celém světě za jejich přínos rodinám a komunitám a zároveň prostřednictvím svých iniciativ a špičkových technologií dopřát všem matkám i ostatním spotřebitelům ještě příjemnější život a bydlení.

#RememberTheName: Vyjádřeme vděčnost maminkám

Jako podnik s globální společenskou odpovědností věnuje Hisense velkou pozornost rozvoji žen. V roce 2022 sponzorovala Mistrovství Evropy ve fotbale žen (UEFA Women's EURO 2022TM) a zavázala se k další podpoře sportovkyň a rozvoje ženského sportu s cílem inspirovat všechny ženy, aby následovaly své sny. Kromě toho se Hisense snaží vytvářet lepší divácké i životní zážitky pro všechny ženy a jejich rodiny. Ženám tak chce dopřát možnost poznat příjemnější životní styl a užívat si sport kdykoli a kdekoli.

Během letošního Dne matek, který je časem vděčnosti ženám a matkám, zahájila společnost Hisense na sociálních sítích interaktivní kampaň s cílem podpořit ženy v jejich běžném životě i kariéře v libovolných oblastech. Výzva #RememberTheName chce povzbudit zákazníky společnosti, aby se podělili o dojemné příběhy a vyjádřili vděčnost svým maminkám. Zákazníci, kteří se do kampaně zapojili, mohli jako srdečný dárek ke Dni matek vyhrát vstupenky na napínavý fotbalový turnaj UEFA Women's EURO 2022TM a v červenci si jej společně užít i se svou maminkou. Kampaň zaznamenala již od počátku mimořádnou účast. Společnost Hisense toto vděčné období s radostí oslavila spolu se svými zákazníky na celém světě a jejich dojemnými vzpomínkami.

Špičkové technologie pro spokojenější a příjemnější rodinný život

Aby matkám a ženám usnadnila náročné dny a dopřála jim čas užívat si toho, co je těší, vytváří společnost Hisense již řadu let výkonné produkty, které spotřebitelům usnadňují a zlepšují život za pomoci technologií.

Například při sledování fotbalu v letním horku si chce každá rodina připravit ledové nápoje. Chladnička Hisense PureFlat s vestavěným dávkovačem ledu a vody v chladničce umožňuje spotřebitelům rychle získat velké množství ledu, ušetřit čas i námahu při jeho přípravě a lépe si tak vychutnat fotbalový zápas.

V posledních letech má mnoho diváků vyšší požadavky na ochranu očí při sledování televize. Zejména při dlouhém sledování fotbalových zápasů se mohou oči velmi unavit. Laserový televizor Hisense je proto navržen jako šetrný k očím, pomáhá chránit zrak spotřebitelů a ulevuje matkám od starostí o oči jejich dětí a dalších členů rodiny při dlouhém sledování televize.

Den matek je výjimečným okamžikem, kdy si po celém světě připomínáme jedinečný přínos matek a žen. Společnost Hisense se ke všem úžasným ženám a matkám v naši společnosti obrací s uznáním a vděkem. Také v budoucnosti chce Hisense dále inspirovat ženy svými technologiemi a vyspělými produkty a přinášet všem ženám i ostatním spotřebitelům na celém světě ještě více radostných okamžiků.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=iHAHttZH2WY Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1812803/image_5015956_14106618.jpg Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1812804/image_5015956_14107666.jpg

Kontakt: E-mail PR týmu Hisense: HisenseGlobal@ogilvy.com,

Kontakt: Tel: +86-18796886395; Dongxian chen, caroline.chen@ogilvy.com

Klíčová slova Čína-elektronika-společnost-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.