Nákupní centrum Palladium v rádiu Kiss

V úterý 10. 5. 2022 bude v nákupním centru Palladium oficiálně slavnostně otevřena nová stylová prodejna s.Oliver. Otevření prodejny německé módní a lifestylové značky bude podpořeno živým vysíláním radia Kiss mezi 14:00 a 16:00 hod. s moderátory Romanem Andělem, Michalem Kavalčíkem a Soňou Ede. Improvizované rozhlasové studio bude přímo v prodejně s.Oliver v patře -1 nákupního centra. Vzácným hostem vysílání bude Olga Lounová. Zákazníkům bude tento den radit stylistka Irena Vokrojová společně s vizážistkou Kamilou Vilímkovou.

O tři dny později, v pátek 13. května 2022, zahájí svůj provoz nový kiosek značky GAP, který bude umístěn v patře +1, naproti stejnojmenné prodejně. GAP Atelier, jak se kiosek jmenuje, bude zajímavým zpestřením pro zákazníky Palladia – nakoupené oblečení značky GAP si budou moci nechat na místě na počkání upravit originální stylovou nášivkou, výšivkou či monogramem dle vlastního výběru. Členové klubu GAP+ budou mít tuto individuální úpravu oblečení zdarma. V úterý 17. 5. 2022 v 10 hodin stánek navštíví vybraní influenceři a tváře značky GAP, například Tereza Budíková, Agáta Hanychová, Aneta Vignerová, Míša Říbalová, Petr Říbal nebo Kristýna Schicková.

V letošním roce se dále zákazníci nákupního centra Palladium mohou těšit na otevření prodejen zaměřených na pánskou módu: Intimissimi Uomo a Celio. Ti, kdo rádi po nákupu potěší své chuťové pohárky, se mohou těšit na otevření Bageterie Boulevard nebo kaváren Basics Cafe.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.