Společnost Hisense věnuje špičková zařízení nadačnímu fondu PARIS-SAINT-GERMAIN, který prostřednictvím charity dělá svět lepším

Cantine Solidaire (Foto: Business Wire)

Cantine Solidaire (Foto: Business Wire)

Společnost Hisense, přední světový technologický podnik, se v roce 2020 stala globálním partnerem Paris Saint-Germain. Od té doby těží Hisense z tohoto partnerství, získala si velké uznání a podporu spotřebitelů a vybudovala si silnější emocionální vazby s fotbalovými fanoušky po celém světě. Jako společensky odpovědná společnost udělala Hisense další krok a povýšila své partnerství tím, že darovala několik hi-tech zařízení neziskovým programům a stala se patronem nadačního fondu Paris Saint-Germain.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde:https://www.businesswire.com/news/home/20220423005007/en/

Společnost Hisense věnovala televizory na podporu a rozvoj mládeže

Hisense darovala televizory nadačnímu fondu Paris Saint-Germain; tyto televizory byly použity na akci Cantine Solidaire, kterou nadační fond Paris Saint-Germain uspořádal v březnu 2022 a při níž na stadionu Park princů přivítal 200 teenagerů. Akce byla zaměřena na rovnost, sport, kulturu, digitální svět, občanství a hudbu, přičemž pro studenty byl připraven oběd, sportovní a volnočasové aktivity a workshop o životopisu.

Sabrina Delannoy, zástupkyně ředitele nadačního fondu Paris Saint-Germain, se k tomuto partnerství vyjádřila: "Jsme rádi, že se partneři klubu zajímají o naše projekty a jsou odhodláni nás podporovat. Ukazuje to, že členové rodiny Paris Saint-Germain sdílejí naše hodnoty. Hisense je příkladem pro ostatní, doufáme, že budeme ve spolupráci pokračovat i v dlouhodobém horizontu."

Společnost Hisense naplňuje společenskou odpovědnost, usiluje o vytvoření lepšího udržitelného světa

Cédric Audebert, viceprezident společnosti Hisense France, řekl: "Jako partner Paris Saint-Germain máme velký zájem o sociální iniciativy nadačního fondu Paris Saint-Germain. Sport je prostředkem sdílení a vyjádření solidarity, což jsou dvě hodnoty, které jsou pro nás zásadní. Naším cílem je vyjádřit nadačnímu fondu Paris Saint-Germain nezištnou podporu a vyzýváme všechny společnosti, aby se k nám připojily."

Společnost Hisense se věnuje charitě a udržitelnému rozvoji po celém světě, věnovala mnoho špičkových domácích spotřebičů výhradně pro programy nadačního fondu Paris Saint-Germain. V rámci výše uvedeného daru věnovala Hisense televizory pro program "PSG HOLIDAYS", čímž poskytla lepší vybavení pro děti, aby měly lepší tréninkové zkušenosti; společnost Hisense také věnovala velkoplošný televizor pro program "Red & Blue School", čímž poskytla dlouhodobou podporu a lepší prostředí pro mimoškolní trénink.

Společnost Hisense prosazuje koncepci orientovanou na lidi, aktivně podporuje charitativní organizace, zaměřuje se na společenskou odpovědnost a snaží se nově přispívat ke globálnímu udržitelnému rozvoji.

Podívejte se na zdrojovou verzi zprávy: https://www.businesswire.com/news/home/20220423005007/en/

Kontakt

Caroline Chen

Hisense PR Team

hisenseglobal@ogilvy.com

+8613922322347

Zdroj: Hisense

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Čína-Francie-elektronika-společnost-sociální-fotbal-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.