Soustava komerčních displejů Hisense pro sportovní přenosy instalována v Parku princů, domovském stadionu klubu Paris Saint-Germain

Společnost Hisense nedávno představila veřejnosti soustavu LED displejů v Parku princů (Parc des Princes), domovském stadionu klubu Paris Saint-Germain ve Francii, která poskytuje nové řešení přenosu hry. Nejmodernější LED obrazovka na tribuně k stání umožní sportovním fanouškům lépe vychutnat zážitek z velkých zápasů. Marc Armstrong, ředitel klubu Paris Saint-Germain pro obchodní partnerství, uvedl: „Velice nás těší, že můžeme v Parku princů přivítat společnost Hisense a její systém LED displejů. Je to skvělá příležitost ukázat silné partnerství klubu Paris Saint-Germain s mezinárodně uznávanou značkou, jako je Hisense, a zároveň možnost vrátit fanouškům jejich zážitek ze hry."

Stadion obklopuje perimetr z celkem 450 čtverečních metrů LED obrazovek s roztečí pixelů 10 mm. Díky své výšce je tento displejový pás se 45 miliony pixelů skutečně nepřehlédnutelný. Pro skvělý výhled všech fanoušků doplnila společnost Hisense přenosový systém o dvě extra velké LED stěny. Ředitel oddělení B2B Business Development společnosti Hisense Morris Luo vysvětluje: „Tyto LED displeje dokážou přenášet záběry a informace ke všem divákům v reálném čase a výrazně tak přispět k atmosféře na stadionu."

Klub Paris Saint-Germain navíc nedávno otevřel nový vlajkový obchod na slavných pařížských Elysejských polích, pro který společnost Hisense dodala řadu LED displejů, videostěn a digitálních informačních panelů. Shawn Kim, ředitel Hisense B2B Europe, k tomu říká: „Je nám ctí být jedním z klíčových partnerů klubu Paris Saint-Germain pro zobrazovací techniku. Spolupráce mezi společností Hisense a klubem Paris Saint-Germain odráží naše společné aspirace. Stejně jako Paris Saint-Germain, také my podáváme mimořádné výkony a nabízíme tu nejvyšší kvalitu."

Vynikající kvalita obrazu v jakémkoli myslitelném tvaru: Hisense razí cestu nové generaci komerčních displejů

Již od roku 2019 pomáhá společnost Hisense řešit potíže svých zákazníků a podporuje technologické inovace. Její displeje pro komerční sektor aktuálně nabízí čtyři převratné novinky: samostatnou kameru pro ochranu soukromí, systém šesti mikrofonů pro odfiltrování okolního hluku, vylepšený barevný gamut až 85 % a 4G RAM pro vyšší kvalitu obrazu. Obchodní činnost společnosti Hisense v oblasti komerčních displejů (B2B) pokrývá více než 30 zemí na pěti regionálních trzích: Evropa, Blízký východ, severní Afrika, jižní Afrika, jihovýchodní Asie a Amerika. Poskytuje služby pro telekonference, hromadné konference, vzdělávání, supermarkety, řetězce rychlého občerstvení, čerpací stanice, hotely i další scénáře použití. V roce 2021 vzrostly zahraniční objednávky komerčních displejů Hisense meziročně o 230 % a jejich tržby se meziročně zvýšily o 327 %.

V roce 2022 hodlá společnost Hisense pokračovat v lokální expanzi svého podnikání a zaměřit se na rozvoj trhu s komerčními displeji s cílem urychlit růst v krátkodobém a střednědobém horizontu, zvýšit povědomí o značce a jako konečný strategický cíl dosáhnout vyššího podílu na trhu. Společnost Hisense také vyvíjí rozmanité scénáře využití svých technologií a spolupráci na sportovních událostech považuje za jeden z nejvýznamnějších směrů budoucího vývoje.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=uqf2eexCoxI

Video - https://www.youtube.com/watch?v=V-1eT2-HNbQ

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1795253/Hisense_Commercial_Display_Performance_Picture.jpg

KONTAKT: Hisense PR Team, HisenseGlobal@ogilvy.com, +86-18796886395

Klíčová slova Čína-Francie-elektronika-sporty-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.