Glamhive oznamuje první mezinárodní summit o stylu a kráse Glamhive Live, který pořádá Mary Kay Global Design Studio

Zakladatelka a ředitelka společnosti Glamhive Stephanie Sprangersová (foto: Mary Kay)

Zakladatelka a ředitelka společnosti Glamhive Stephanie Sprangersová (foto: Mary Kay)

Brian Underwood, kosmetický ředitel časopisu Oprah (Foto: Mary Kay Inc.) Dena Giannini, ředitelka stylu britského Vogue (Foto: Mary Kay Inc.) Stylistka celebrit Nicole Chavez (Foto: Mary Kay Inc.) Stylista celebrit Zadrian Smith (Foto: Mary Kay Inc.) Slavná vizážistka Tania Grier (Foto: Mary Kay Inc.)

Zakladatelka společnosti Glamhive Stephanie Sprangersová se spolupořadatelkou, stylistkou celebrit Nicole Chavezovou, přivádějí do Londýna lídry v oboru, aby společně diskutovali o stylu a kráse.

To, co začalo jako způsob setkávání stylistické komunity, se rozrostlo v jedno z největších setkání stylistů na světě. Nyní, když je cestování opět v plném proudu, začíná 23. dubna v Londýně jarní summit o stylu a kráse Glamhive. Glamhive a Mary Kay Design Studio zahajují tento summit jako hybridní fyzicko-digitální zážitek, kterého se hosté zúčastní osobně i virtuálně, a to v ultra elegantním hotelu Bulgari v Londýně. 100 % z prodeje vstupenek bude věnováno Mezinárodnímu záchrannému výboru na jeho úsilí na Ukrajině.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005192/en/

Jarní summit bude již osmým summitem společnosti a opět se na něm sejdou lídři v oboru a přední celebrity, aby diskutovali o stylu, vytváření, financování a rozjezdu podnikání, budoucnosti módy a mnohém dalším.

Celodenní akce, na kterou je možné zakoupit vstupenku, bude zahrnovat šest panelů s více než 25 řečníky. Níže uvádíme přehled témat, kterým se bude věnovat hvězdná sestava řečníků.

TÉMATA:

• Londýnská perspektiva

• Nezastavitelný: Dámy, které vytváří hodnoty

• Čaj s Denou Giannini z britského Vogue

• Brand Yourself: Pěstování osobní značky

• Jak zaujmout svým stylem

• Budoucnost módy

CO-HOSTS

STEPHANIE SPRANGERS - zakladatelka a generální ředitelka Glamhive

NICOLE CHAVEZ - stylistka celebrit Kristen Bell a Jessicy Simpsonové

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Naši řečníci jsou stylisté, vizážisté a tvůrci image, kteří spolupracují s největšími hollywoodskými osobnostmi, včetně:

stylisté celebrit: Nicole Chavez a Zadrian Smith

kosmetičky celebrit: Christian Wood & Tania Grier

redaktoři: Dena Giannini (britský Vogue) & Brian Underwood (O Magazine)

Cena vstupenky na konferenci je 149 GBP za celodenní osobní vstupenku a 45 GBP za virtuální vstupenku. Představujícím sponzorem jarního summitu o stylu a kráse Glamhive LIVE je společnost Mary Kay a její Mary Kay Global Design Studio a hotely Bulgari.

Další informace naleznete na adrese https://www.glamhive.com/live-upcoming

O společnosti Glamhive: Glamhive založila v roce 2017 podnikatelka Stephanie Sprangersová s vizí demokratizace osobního stylingu a s předpokladem, že sebevědomí, které s sebou přináší glamour, by nemělo být vlastní jen bohatým a slavným.

Online styling nabízí každému, kdo má připojení k Wi-Fi, přístup ke stylistům, kteří mu poskytnou potřebnou podporu, aby byl tou nejlepší verzí sebe sama. Pro stylisty je to intuitivní komplexní platforma, která jim pomůže rozvíjet jejich síť a podnikání, a to 100% virtuálně.

O společnosti Mary Kay

Mary Kay Ashová, jedna z prvních bořitelek skleněných stropů, založila v roce 1963 svou vysněnou kosmetickou společnost s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay zavázala posilovat ženy na jejich cestě prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay se věnuje investicím do vědy stojící za krásou a výrobě špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, doplňků stravy a vůní. Mary Kay věří v obohacování dnešních životů pro udržitelný zítřek, spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci kvalitního podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebook, Instagram, a LinkedIn, nebo nás můžete sledovat na Twitter.

Podívejte se na zdrojovou verzi tiskové zprávy: https://www.businesswire.com/news/home/20220404005192/en/

Kontakt:

Stephanie Sprangers

stephanie@glamhive.com

+1.206.851.0446

Zdroj: Mary Kay

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-společnost-móda-styl-kosmetika-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.