Hisense na losování MS ve fotbale: představení laserové televize L9G doprovázelo oficiální spuštění kampaně #PerfectMatch

1. dubna se v katarském Dauhá konalo losování skupin fotbalového mistrovství světa v Kataru 2022 za účasti zástupců FIFA, katarské vlády, společnosti Hisense a mnoha dalších organizací. Společnost Hisense jako oficiální globální sponzor již dvou mistrovství světa ve fotbale představila na této akci svůj vysoce oceňovaný laserový televizor L9G TriChroma a oznámila nadcházející globální marketingovou kampaň při příležitosti mistrovství pod názvem #PerfectMatch.

Laserová TV L9G sklidila chválu

V průběhu události navštívil stánek společnosti Hisense tým nejvyššího vedení FIFA i zástupci různých fotbalových asociací. Strhující zážitky při sledování nové laserové televize L9G od Hisense okouzlily například generální tajemnici FIFA Fatmu Samouraovou. Jeden ze známých fotbalových trenérů také prohlásil, že tato televize je ideální pro domácí sledování fotbalu. Pan Jason Ou, prezident společnosti Hisense pro Blízký východ a Afriku, zdůraznil, že laserová televize L9G byla vyvinuta s ohledem na maximální šetrnost k očím a nedávno získala certifikát TÜV Rheinland za nízké emise modrého světla (v oblasti hardwarových řešení). „Špičkový systém domácí zábavy se zvukem v kino kvalitě dokáže spotřebitelům při sledování fotbalového MS v Kataru 2022 (FIFA World Cup Qatar 2022™) poskytnout dokonalý sportovní zážitek. Co se týče strategie vývoje, společnost Hisense se chystá i nadále podporovat technologickou revoluci ve skladbě výrobků a vyvíjet vysoce kvalitní, prémiové produkty. Prémiové produkty Hisense se v budoucnu stanou první volbou spotřebitelů." dodává Jason Ou.

Globální reklamní kampaň k mistrovství #PerfectMatch oficiálně zahájena

Společnost Hisense během akce zahájila globální marketingovou kampaň k fotbalovému mistrovství světa se sloganem „Perfect Match". Slovo „match" zde znamená jak zápas (a slibuje, že mistrovství světa bude dokonalou fotbalovou událostí), tak dvojici či shodu – protože produkty Hisense a domácí fandění tvoří dokonalou kombinaci pro každého fotbalového fanouška. Prostřednictvím fotbalového mistrovství se Hisense představuje celému světu jako spolehlivá značka domácí elektroniky, připravená přinést globálnímu publiku každý dokonalý zápas. Další „perfect matches" či skvělé partie přinese Hisense svým spotřebitelům a fanouškům prostřednictvím série kampaní ze světa fotbalového mistrovství - projektu sociální odpovědnosti Disappearing Football Pitches Project, Super Brand Weeku a dalších.

Hisense navyšuje investice na Blízkém východě a upevňuje pozici na globálním trhu

Blízký východ je jedním z nejrychleji rostoucích trhů společnosti Hisense. Aktuálně zde společnost Hisense otevřela první globální vlajkovou prodejnu a získala masivní uznání za neuvěřitelnou technologickou úroveň a kvalitu výrobků. V budoucnu se chystá dále urychlovat strategickou realizaci na trhu Blízkého východu s využitím sponzorských práv na fotbalové MS v Kataru. Za tímto účelem zvýší společnost Hisense investice do vytváření prémiových hi-tech produktů a současně také celkové investice do otevírání nových provozů, které umožní dosáhnout integrace výzkumu a vývoje, výroby a prodeje. Prostřednictvím úspěchu na trzích Blízkého východu a využití sportovního marketingu usiluje společnost Hisense o získání celosvětového dosahu, podporu globální konkurenceschopnosti a dosažení pozice globálně uznávané technologické značky.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1779322/Hisense.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1779323/Hisense_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1779324/Hisense3.jpg

KONTAKT: HisenseGlobal@ogilvy.com, Tel: +86-18796886395

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-firmy-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.