Pro dlouhotrvající hladkou pokožku podle vašich představ sáhněte po Braun IPL

Braun nabízí inovovanou řadu přístrojů IPL, které poskytují rychlé a dlouhotrvající odstranění chloupků po dobu až 6 měsíců.

Naše těla jsou různá a stejně tak se lišíme i naším postojem k chloupkům. Někdo je oslavuje a pečuje o ně, jiný je skrývá a odstraňuje. Jak vy sami přistoupíte ke svým chloupkům, to je jen na vás – neexistuje žádný univerzální a správný přístup. Jedno je však společné: je to jen vaše rozhodnutí!

Po provedení rozsáhlého průzkumu o metodách odstraňování chloupků a pozitivním vnímání těla značka Braun zjistila, že ženy na celém světě používají průměrně 2,5 různých metod k odstraňování chloupků, aby dosáhly stejného cíle na různých částech těla.

Víme také, že pandemie Covid-19 změnila pohled na metody odstraňování chloupků. Především posílila oblibu domácí epilace, která přetrvává i do současnosti, kdy už jsou salony opět otevřené. V reakci na to ikonická značka Braun nabízí řešení, jak dosáhnout perfektního výsledku v pohodlí domova bez jakýchkoli kompromisů.

Inovovaná řada Braun IPL (zkratka znamená intenzivní pulzní světlo) uvádí na trh nové přístroje Silk-Expert Pro 3 a Silk-Expert Pro 5, které nabízejí rychlé, výkonné a zároveň šetrné odstranění chloupků s dlouhotrvajícími viditelnými výsledky po dobu až 6 měsíců. Nové přístroje jsou šetrné k pokožce od hlavy až k patě díky technologii Skin Pro, která automaticky a průběžně optimalizuje každý záblesk 80x za sekundu podle odstínu pokožky na různých částech těla.

Modernizovaná řada Braun IPL umožňuje dosáhnout v pohodlí vašeho domova takového vzhledu a pocitu, po kterém toužíte. Ať už se jedná o dlouhotrvající hladkost nebo o přirozené ochlupení, Braun vám svěřuje do rukou své odborné znalosti, abyste mohli být sami sebou bez jakýchkoli zábran a mohli upravovat své chloupky přesně podle vlastních představ.

Funkce a výhody přístroje Braun Silk-Expert Pro 5:

- Hladká pokožka jako ze salonu až na 6 měsíců.[1] Výsledky budou viditelné již za 4 týdny.[2]

- Rychlá a šetrná péče od hlavy až k patě. Technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku (10 úrovní intenzity) podle odstínu vaší pleti.

- Méně vynechaných míst - díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 125krát za minutu umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst.

- Šetrný k pokožce, dokonce i na těch nejcitlivějších místech (na obličeji, podpaží, v oblasti bikin) díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň.

- Ošetření pokožky s různými hlavicemi pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda.

- Životnost 400.000 záblesků odpovídá 22 letům péče.

- O 15 % menší a o 25 % lehčí epilátor než byl předchozí model Silk-Expert 5 pro snadnou manipulaci a ošetření bez námahy.

- Zabaleno v prémiovém pouzdru.

- Cena: od 8999 Kč (Všechna rozhodnutí o cenách, sortimentu, marži a prodeji jsou výhradně na uvážení maloobchodníka / velkoobchodníka / distributora.)

- Link: https://www.bodylovers.cz/silk-expert-pro-5-058134

Funkce a výhody přístroje Braun Silk-Expert Pro 3:

- Hladká pokožka jako ze salonu po dobu až 3 měsíců.[3] Výsledky budou viditelné již po 3 měsících.[4]

- Rychlá a šetrná péče od hlavy až k patě. Technologie Skin Pro automaticky optimalizuje sílu každého záblesku (3 úrovně intenzity) podle odstínu vaší pleti.

- Méně vynechaných míst - díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 100krát za minutu umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst. Nabízí o 70 % vyšší frekvenci opakování záblesků oproti předchozím modelům PL3.

- Šetrný k pokožce, dokonce i na těch nejcitlivějších místech (na obličeji, podpaží, v oblasti bikin) díky citlivému režimu, který snižuje intenzitu světla na potřebnou úroveň.

- Ošetření pokožky s různými hlavicemi pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda.

- Životnost 300 000 záblesků odpovídá 16 letům péče.

- Modernizovaný design s prémiovější stříbrno-bílou barevnou kombinací.

- Zabaleno v pevném kosmetickém pouzdře.

- Cena: Od 8699 Kč (Všechna rozhodnutí o cenách, sortimentu, marži a prodeji jsou výhradně na uvážení maloobchodníka / velkoobchodníka / distributora).

- Link: https://www.bodylovers.cz/silk-expert-pro-3-881715

Není pro vás metoda IPL vhodná? Sáhněte pro klasickém epilátoru

Pokud patříte mezi ty, které nesnesou představu viditelných chloupků na těle a nebaví vás každý večer trávit čas pečlivým holením žiletkou nebo vás polévá pot při představě, že si trháte chloupky horkým voskem či cukrovou pastou, sáhněte po některém z epilátorů od Braun. Ty jsou také perfektní volbou pro ženy se světlými chloupky, u nichž metoda IPL není příliš funkční, jednoduše proto, že světelný záblesk světlý chloupek nepohltí. Nejenom, že pro vás nebude epilace úmorná ani bolestivá, ale navíc díky epilátoru ušetříte spoustu času – holicí strojky od Braun vám totiž zajistí dokonale hladkou pokožku i na těžko dostupných místech, a navíc vydrží podstatně déle než obyčejné holení žiletkou. A aby toho nebylo málo, epilátor se vám vejde skvěle i do každého cestovního zavazadla, ať už cestujete s velkým kufrem nebo malým batůžkem.

Braun Silk Épil 9 Flex – dámy zpozorněte

Braun Silk Épil 9 Flex je první epilátor na světě, který disponuje plně flexibilní hlavou. Díky tomu se dostane i na těžko dostupná místa, jako jsou kolena a kotníky, a zajistí vám dokonale hladkou pokožku, po které toužíte. Epilátor je velmi jednoduchý na použití a intuitivní, takže se brzy stane vaším nepostradatelným pomocníkem, kterého si s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv. Revoluční epilátor pečuje o každou konturu a tvar vašeho těla a dokonale se přizpůsobí každé linii vaší jedinečnosti. Díky flexibilní hlavě a nejúčinnější technologii Micro-Grip se 40 pinzetami dosáhnete nejen perfektně hladké pokožky s minimálním počtem vynechaných míst, ale ušetříte i spoustu času – hladká pokožka vám totiž vydrží až několik týdnů. Díky světélku SmartLight si navíc posvítíte i na ten nejméně viditelný chloupek, který byste jinak přehlédly.

Epilátor vás také potěší funkčním propracovaným designem a špičkovým výkonem. Disponuje novou a štíhlejší ergonomickou rukojetí a protiskluzovou povrchovou úpravou, která vám zajistí bezchybnou manipulaci jak při mokré, tak suché epilaci. Chytrá technologie SensoSmart vás navíc upozorní, když zatlačíte příliš a bude vás navádět k co nejlepšímu výsledku. Celý přístroj je také 100% vodotěsný, takže ho můžete bez obav používat i ve vaně či sprše.

Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex disponuje několika různými nástavci, které využijete pro péči o pokožku celého těla:

- 3 epilační nástavce pro potřeby celého vašeho těla - masážní válečkový nástavec nejlépe využijete pro jemnější epilaci, kontaktní nástavec pro bližší kontakt s pokožkou a nástavec na obličej pro citlivější oblasti.

- S holicí hlavou můžete holit a zastřihovat citlivé oblasti, jako je podpaží nebo linie bikin. Holicí přístroj disponuje dvěma zastřihovači dlouhých chloupků s hřebenem, který umožňuje přesné zastřihování.

- 2 peelingové kartáčky (jemný pro jemnější pokožku a hloubkový pro méně zarůstajících chloupků) exfoliují a čistí pokožku pro ještě větší zdokonalení a rozzáření.

- Používejte masážní polštářek na tělo se svým oblíbeným tělovým mlékem a zažijte viditelně pevnější pokožku a lepší vzhled pleti.

- Součástí sady je také obličejový epilátor a čisticí kartáček 2v1 Braun Face, kterou můžete použít k péči o obličej.

- Doporučená maloobchodní cena: 4 799 Kč – 7 899 Kč dle modelu (Všechna rozhodnutí o cenách, sortimentu, marži a prodeji jsou výhradně na uvážení maloobchodníka / velkoobchodníka / distributora).

- Link: https://www.bodylovers.cz/silk-epil-9-flex-761368

[1] 74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

[2] Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

[3] 74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

[4] Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-elektronika-trh-trendy-kosmetika-firmy-Braun-Neopublic

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.