ČTK hledá fotoeditora na plný úvazek

Redakce fotozpravodajství ČTK hledá fotoeditora na plný úvazek (zástup za rodičovskou dovolenou). Nástup v červnu 2022, možný i dříve.

Požadujeme:

Praxi v médiích, fotografických agenturách či fotobankách nebo ukončené bakalářské studium se zaměřením na žurnalistiku, výbornou znalost ČJ a dobrou znalost AJ, znalost práce s Adobe Photoshop nebo obdobnými profesionálními programy pro úpravu fotografií, VŠ vzdělání, všeobecný přehled o politickém, ekonomickém, kulturním a sportovním dění, ochotu pracovat na směny, o víkendech a o svátcích, organizační schopnosti.

Nabízíme:

Pracovní poměr v solidní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, dovolenou pět týdnů, příspěvek na vzdělání.

Nabídky se stručným životopisem a třemi referencemi (kontakty na osoby, které reference poskytnou) o dosavadní praxi pošlete do 20. dubna 2022 na e-mail: sekr@mail.ctk.cz.

Klíčová slova ČR-média-ČTK

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.