Společnost Hisense posouvá technologický sektor do nových výšin a společně s GfK a Ipsos zveřejňuje nejnovější klíčové údaje z oboru

Společnost Hisense představila 29. března na tiskové konferenci Hisense 2021 Branding Key Figures nejnovější zprávu, kterou uvedla společně s organizacemi GfK a Ipsos. Klíčová čísla ukázala, že celosvětová poptávka po domácích spotřebičích dosáhla v roce 2021 pod vlivem epidemie rekordní úrovně, což vedlo k 13% meziročnímu růstu trhu s domácími spotřebiči, zatímco prodej domácích spotřebičů Hisense vzrostl o více než 30 %. Kromě toho se povědomí o značce Hisense zařadilo mezi špičku v několika kategoriích na celém světě a výrazně prokázalo její vedoucí postavení v globálním technologickém průmyslu.

Prodej a povědomí o značce Hisense jsou na globálním trhu na prvních příčkách

Podle společnosti GfK v roce 2021 modernizovalo své domácí spotřebiče 16 % spotřebitelů, což vedlo k celosvětovému nárůstu prodeje domácích spotřebičů o 13 % a prodeje televizorů o 6 %, čímž bylo dosaženo rekordně vysokého tempa růstu. Růst trhu společnosti Hisense mimo ČLR mezitím přesahuje 30 % a její podíl na trhu televizorů činí 8 %. Norbert Herzog, globální ředitel pro strategický výzkum společnosti GfK SE, se navíc domnívá, že prémiovost se stala trendem spotřebního trhu.

V posledních letech se Hisense nadále zaměřuje na špičková průmyslová odvětví a globalizační strategie a nabízí kvalitní produkty a vynikající služby globálním spotřebitelům, což vedlo k většímu úspěchu společnosti Hisense v oblasti prodeje a rozšíření povědomí o značce.

Podle údajů z výzkumu společnosti Ipsos za roky 2019–2021 vzrostla hodnota značky Hisense za tři roky o 54 % a povědomí o značce Hisense v oblasti 2B, jako jsou inteligentní město, doprava a zdravotní péče, patří mezi špičku v tomto odvětví. To znamená, že celosvětové povědomí o značce Hisense zaznamenalo obrovský růst a zároveň efektivně vedlo ke zvýšení prodeje. V roce 2021 vzrostl prodej televizorů Hisense ve Spojených státech, Mexiku a na hlavních západoevropských trzích, jako je Velká Británie, Francie a Německo, meziročně o více než 30 % a prodej laserových televizorů Hisense na zámořských trzích mimo ČLR vzrostl meziročně o 279 %.

Globalizace a vývoj prémiových technologií k dosažení úspěchu značky

Jerry Liu, viceprezident pro mezinárodní marketing společnosti Hisense, řekl: „Oddanost společnosti Hisense technologiím se v průběhu let nikdy nezměnila. Neustále trváme na výzkumu a vývoji, abychom pro globální spotřebitele vytvořili prémiové produkty." Díky neustálému úsilí v oblasti budování značky a prémiových produktů společnost Hisense očekává, že její hlavní produkt, televizor ULED TV, dosáhne prémiového růstu prodeje meziročně o více než 40 % a prodej laserových televizorů se zdvojnásobí.

Pokud jde o obchodní uspořádání, společnost Hisense zřídí téměř 100 prémiových vlajkových prodejen po celém světě. V USA a Japonsku budou vybudována další výzkumná a vývojová centra, čímž se zvýší investice do celkového rozvoje s cílem dosáhnout lepšího uspořádání výroby, distribuce a prodeje.

V budoucnu bude společnost Hisense neustále pokračovat ve výzkumu a vývoji technologií s cílem poskytovat spotřebitelům prémiové produkty a špičkový životní styl a stát se důvěryhodnou technologickou značkou na celém světě.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1775652/1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1775653/2.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1775654/3.jpg

E-mail PR týmu Hisense: HisenseGlobal@ogilvy.com, Tel: +86-13922322347

Klíčová slova Čína-elektronika-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.