Nový milník: společnost Zepp Health dodala více než 200 milionů nositelných zařízení

Společnost Zepp Health, globální lídr v oblasti chytrých nositelných a zdravotních technologií, dnes oznámila, že k 31. prosinci 2021 přesáhl celkový počet jejích dodávek chytrých zařízení 200 milionů kusů.

Tohoto úspěchu dosáhla jen něco málo přes dva roky od okamžiku, kdy v srpnu 2019 překonala svůj první milník 100 milionů celosvětově dodaných chytrých zařízení.

Podle finanční zprávy společnosti Zepp Health vykázaly její značky Amazfit a Zepp v roce 2021 vynikající výsledky s meziročním nárůstem dodávek o 60 %.

Také roční tržby společnosti vzrostly o 45,8 % a dosáhly tak 6,25 miliardy jüanů, zejména díky vlastním a značkovým produktům, které se na celkových tržbách podílely 46,5 %.

Podle agentury Counterpoint dosáhl trh s chytrými hodinkami v roce 2021 meziročního růstu 24 %. Oceněná globální značka chytrých nositelných zařízení Amazfit společnosti Zepp Health přitom zaznamenala vyšší růst, než je průměr trhu a získala 5,1% podíl na celosvětovém objemu dodávek.

Pro lepší uživatelské zkušenosti a zdravější život milionů uživatelů po celém světě nyní přináší společnost Zepp Health vlastní aplikace Zepp a Zepp Life i vlastní značku chytrých sportovních hodinek Amazfit, která podporuje uživatele, aby neváhali žít své sny a svobodně se projevovat. Nabídku doplňuje prémiová značka chytrých hodinek Zepp. Obě značky hodinek pracují s pokročilými technologiemi analýzy dat, které nabízejí komplexní, hloubkové a přesné porozumění zdravotním ukazatelům uživatelů.

O společnosti Zepp Health

Společnost Zepp Health, celosvětový lídr v oblasti chytrých nositelných a zdravotních technologií, umožňuje prostřednictvím svých předních spotřebitelských značek Amazfit a Zepp uživatelům žít co nejzdravěji a optimalizovat jejich cestu za kondicí a zdravím.

Díky vlastní platformě pro správu digitálního zdraví Zepp Health, která zahrnuje operační systém Zepp OS, čipy umělé inteligence, biometrické senzory a datové algoritmy, Zepp Health poskytuje uživatelům nepřetržitě cloudové informace a rady, které jim pomáhají dosáhnout cílů v oblasti zdraví a životní pohody.

Společnost rovněž využívá svých odborných znalostí v oblasti umělé inteligence na poli nových průmyslových technologiích lékařského zobrazování a poskytuje kapacity v oblasti velkých dat a analytiky na podporu poskytovatelů lékařských a diagnostických služeb.

K dnešnímu dni společnost Zepp Health dodala více než 200 milionů kusů svých zařízení a její produkty jsou dostupné ve více než 90 zemích. Společnost byla založena v roce 2013 pod názvem Huami Corp., aby následně v únoru 2021 začala působit jako Zepp Health. Tým společnosti Zepp Health čítá celkem 1300 lidí a své pobočky provozuje v regionech Severní Amerika, EMEA a APAC. Další informace najdete na adrese www.zepphealth.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1773845/ZEPP_HEALTH_HAS_SHIPPED_OVER_200_MILLION_WEARABLE_DEVICE_UNITS.jpg

KONTAKT: Jean Shenová, +86-13048879160, shenjing@zepp.com

Klíčová slova USA-elektronika-zdraví-Zepp Health

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.