Společnost Hisense získala ocenění „Dubai Quality Global Award", které zaštiťuje viceprezident Spojených arabských emirátů

Společnost Hisense získala 23. března od dubajského ministerstva hospodářství a cestovního ruchu (DET) prestižní ocenění Dubai Quality Global Awards 2022. Záštitu nad tímto oznámením převzala Jeho Výsost šejk Muhammad bin Rašíd Maktúm, viceprezident a předseda vlády SAE a vládce Dubaje.

Značka Hisense, která na trhu na Blízkém východě nepůsobí ani 10 let, získala ocenění mezi mnoha konkurenty, což svědčí o tom, že je Hisense uznávána pro své mimořádné přednosti. Kandidáti na toto ocenění jsou přísně vybíráni po dobu tří až čtyř měsíců. Porotci jsou přesvědčeni, že zisk ocenění „Dubai Quality Global Award" ukazuje na neutuchající snahu společnosti Hisense znovu se otevřít světu a na její pozitivní přínos k obnově a rozvoji místní ekonomiky.

Již v říjnu 2021 společnost Hisense zahájila přípravu na návrh na ocenění. V průběhu přísného hodnocení provedlo ministerstvo DET v Dubaji komplexní hodnocení společnosti Hisense z různých hledisek.

Strategie rozvoje a plán akcí společnosti Hisense na porotce hluboce zapůsobily, zejména pak místní aktivity a služby, jako je aplikace HiME App a centrum podpory Hisense. Jako jedinečná digitální platforma může aplikace HiME App udržovat kontakt s uživateli v reálném čase a poskytovat jim rychlé odpovědi a služby. Díky modelu nepřetržitého servisu je společnost Hisense na místním trhu rovněž konkurenceschopnější. Centrum podpory Hisense je exkluzivní platformou pro zkušenosti s produkty a rychlý poprodejní servis. Během pandemie společnost Hisense zavedla bezplatné služby a dodatečné záruky, které místním spotřebitelům usnadnily a zpříjemnily využívání produktů a služeb společnosti.

„Jsme velmi hrdí na to, že jsme získali toto ocenění, a vážíme si toho, že ministerstvo DET vidí naše úsilí v regionu, což naši společnost povzbuzuje, aby byla v budoucnosti ještě lepší," řekl pan Jason Ou, generální ředitel Hisense pro Střední východ a Afriku. „Značka Hisense se vždy držela vysoké kvality a pokročilých technologií od doby, kdy se rozvíjel trh na Středním východě, a společnost vstoupila na dráhu rychlého rozvoje na místní úrovni."

Společnost Hisense se bude vždy držet technologie, poctivosti a kvality, stejně jako bude pokračovat ve vytváření důvěryhodných produktů a služeb pro globální spotřebitele, čímž bude neustále zvyšovat povědomí o své značce a konkurenceschopnost.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1773898/1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1773896/2.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1773895/3.jpg

KONTAKT: Hisense PR Team, E-mail: HisenseGlobal@ogilvy.com, Tel: +86-13922322347

Klíčová slova Čína-elektronika-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.