Gurmáni míří do pražského nákupního centra Palladium

Dne 15. března 2022 bylo u příležitosti dokončení modernizace gastronomické části nákupního centra Palladium slavnostně otevřeno pop-up bistro "Tasty Garden - Chef´s Kitchen". Návštěvníci Palladia si mohli od zahájení pochutnat na menu od Lukáše Hlaváčka, šéfkuchaře Hotelu Alcron, od finalistů kulinářské soutěže Viki Hrazdílkové, Zuzky Böhmové a Pepy Nemravy nebo od herečky Evy Čížkovské. Akcí se od slavnostního otevření zúčastnily stovky spokojených milovníků gurmánských zážitků.

Dnes, 22. 3. 2022, od 17:00 budou mít návštěvníci Palladia zdarma možnost ochutnat menu michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse. V rámci kuchařské show představí menu v luxusním provedení. Návštěvníci se mohou těšit na předkrm v podobě marinovaného lososa v rumu a hlavní chod zauzená kachní prsa s kroupovým rizotem. Následovat bude sladký dezert.

Program v bistru Tasty Garden Chef´s Kitchen pokračuje ve čtvrtek 24. 3. 2022 show cukráře Jana Jendy Jirky. Zákazníci tak budou moci zdarma ochutnat a naučit se například tradiční indiánky nebo rolády s účastníkem známé televizní show o pečení.

V sobotu, 26. 3. 2022, své umění návštěvníkům Palladia předvede francouzský cukrář žijící v Česku, Xavier Charchenila. Návštěvníci si budou moci pod jeho vedením vyzkoušet přípravu Royal dortu nebo francouzských větrníčků.

Aktuální program, který potrvá až do 10. 4. 2022 je k dispozici na www.tastygarden.cz a www.palladiumpraha.cz.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

Zásadní část modernizace gastronomického patra v nákupním centru Palladium proběhla v roce 2021. Součástí úprav byly změny architektonického řešení zejména v části vyhrazené pro rychlé občerstvení neboli tzv. „fast-food“. V rozsahu celého patra proběhla obnova podlahové krytiny a změny stropních povrchů, které jsou sestaveny z moderních organických tvarů, tak aby celkové vyznění prostoru vyhrazeného pro gastronomii evokovalo zeleň zahrady. Pro sjednocení osvětlení v celém patře, došlo k instalaci podhledových lamel a horizontálních žaluzií pro regulaci slunečního svitu z prosklených střech atrií. Změny se dočkala také jedna z nejfotografovanějších částí Palladia, světelný tunel nad expresním eskalátorem vedoucím z přízemí přímo do druhého patra ke gastronomii. Nová obchodní značka gastronomického konceptu v Palladiu „Tasty Garden“ chce evokovat zahradu chutí, kterou představuje široké spektrum gastronomické nabídky pro zákazníky na jednom místě.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

Klíčová slova ČR-gastro-restaurace-trh-firmy-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.