Slavnostní uvedení značky "Tasty Garden" v nákupním centru Palladium

V úterý 15. března 2022 byla u příležitosti dokončení modernizace části nákupního centra Palladium věnovaného gastronomii slavnostně uvedena jeho nová obchodní značka "Tasty Garden". Atraktivní program pro návštěvníky, zahrnující kuchařské a barmanské show, setkání s experty z oblasti gastronomie a se známými osobnostmi, v nákupním centru Palladium potrvá až do neděle 10. dubna 2022. Program je situován do (pouze pro tyto účely připraveného) improvizovaného bistra ve druhém patře nákupního centra Palladium.

Slavnostního zahájení se zúčastnilo více než 100 pozvaných hostů. Pro účastníky přímo na místě připravili ochutnávkové menu Lukáš Hlaváček, Executive chef a Miroslav Hanzal, Executive sous chef Hotelu Alcron. Menu doplnila dortem cukrářka Šárka Divácká ze společnosti "SORRY, pečeme jinak". Návštěvníkům byl představen nový koncept časopisu F.O.O.D.

V pop-up bistru Tasty Garden Chef´s Kitchen se postupně představí řada celebrit, šéfkuchaři či známí cukráři. Návštěvníci Palladia budou mít jedinečnou příležitost moci nahlédnout těmto mistrům ve svém oboru přímo pod ruce během plánovaných ukázek kulinářského umění. Výsledek jejich práce si pak budou moci návštěvníci ochutnat na místě zcela zdarma. Můžeme se těšit například na kuchaře Romana Pauluse, Romana Stašu, Besky, Lukáše Hejlíka, Dalibora Navrátila, Marka Komínka, Lukáše Hlaváčka, Pavla Berky, Pepu Nemravu, Viki Hrazdílkovou, Ifku, Moniku Divíškovou, a další. Podrobný program je k dispozici na webech www.palladiumpraha.cz a www.tastygarden.cz.

Zásadní část modernizace gastronomického patra v nákupním centru Palladium proběhla v roce 2021. Součástí úprav byly změny architektonického řešení zejména v části vyhrazené pro rychlé občerstvení neboli tzv. "fast-food". V rozsahu celého patra proběhla obnova podlahové krytiny a změny stropních povrchů, které jsou sestaveny z moderních organických tvarů, tak aby celkové vyznění zmodernizovaného prostoru vyhrazeného pro gastronomii evokovalo zeleň zahrady.

Pro sjednocení osvětlení v celém patře, došlo k instalaci podhledových lamel a horizontálních žaluzií pro regulaci slunečního svitu z prosklených střech atrií. Změny se dočkala také jedna z nejfotografovanějších částí Palladia, světelný tunel nad expresním eskalátorem vedoucím z přízemí přímo do druhého patra ke gastronomii. Nová obchodní značka gastronomického konceptu v Palladiu "Tasty Garden" chce evokovat zahradu chutí, kterou představuje široké spektrum gastronomické nabídky pro zákazníky na jednom místě, od klasických restaurací (indická, thajská, česká) až po fastfoodové restaurace nebo stánek se specialitami jako jsou čerstvě připravené wafle nebo ovocné šťávy a zmrzliny.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

Tiskové informace:

Ing. Milan Rumler

Director, Marketing & PR

e-mail: m.rumler@ps-group.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-trh-gastro-firmy-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.