Exhibice nejlepšího českého boxera Vasila Ducára v nákupním centru Palladium v Praze

Dnes, ve čtvrtek 17. března 2022, budou mít fanoušci boxu jedinečnou příležitost setkat se s momentálně nejlepším českým profesionálním boxerem Vasilem Ducárem, který se v pražském nákupním centru Palladium představí během otevřeného tréninku.

Fanoušci uvidí Ducára v zápasové formě, protože už 26. března jej čeká v Dubaji zápas o titul WBA proti Kubánci Miku Perezovi. Ducár, který by se v případě vítězství nad Perezem posunul do nejlepší desítky světových boxerů v křížové váze, se momentálně připravuje společně s mistrem světa Ilungou Makabuem, který drží pás WBC. Právě s Makabuem se Ducár předvede v rámci otevřeného tréninku v nákupním centru Palladium.

Exhibice proběhne ve spolupráci s hlavním partnerem boxera, společností Under Armour. Trénink, dotazy novinářů i fanoušků a následná autogramiáda proběhne v podzemním podlaží nákupního centra (patro -2). Akci moderuje Jakub Kotek z Evropy 2.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

.

Klíčová slova Sport-box-exhibice-Ducár-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.