ČPZP přihlašuje občany Ukrajiny do zdravotního pojištění

Občané Ukrajiny se mohou zaregistrovat do systému zdravotního pojištění také u České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP). Podmínkou pro přihlášení je platné vízum za účelem strpění.

ČPZP zajišťuje pojištění ukrajinským občanům ke zdravotnímu pojištění v ČR nejen na všech svých 108 pobočkách po celé České republice, ale i ve vybraných krajských asistenčních centrech pomoci Ukrajině, která jsou zřizována v jednotlivých krajích. Potvrzení o zdravotním pojištění (náhradní průkaz pojištěnce) je vždy vystaveno na počkání.

Informace pro občany Ukrajiny (Інформація для громадян України):

Informace pro občany Ukrajiny - Ministerstvo vnitra České republiky (mvcr.cz)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna registruje téměř 1,3 milionu klientů. Třetí největší zdravotní pojišťovna v zemi má více než sto poboček po celé republice. Klientům spolu s dostupnou a kvalitní zdravotní péčí nabízí atraktivní příspěvky a programy plné výhod, slev a bonusů.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Ing. Elenku Mazurovou, tiskovou mluvčí

e-mail: elenka.mazurova@cpzp.cz

Aktuální informace na http://www.cpzp.cz

Klíčová slova ČR-Ukrajina-pojišťovny-zdraví-ČPZP

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Zdravotnictví
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.