ČTK přijme redaktora/redaktorku do centrální redakce v Praze

Česká tisková kancelář přijme redaktora/redaktorku do centrální redakce v Praze. Vedle výborné češtiny požadujeme dobrou znalost angličtiny. Nezbytné jsou flexibilita, samostatnost, všeobecný přehled o dění v ČR i ve světě a VŠ vzdělání. Předpokladem jsou spolehlivost, komunikativnost a tvůrčí schopnosti. Novinářské zkušenosti, orientace v evropských dotačních programech či stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme pracovní zázemí ve stabilní firmě v centru Prahy, zajímavou a pestrou práci s možností dalšího profesního rozvoje, příspěvek na penzijní připojištění, stravné, dovolenou pět týdnů, příspěvek na vzdělání, služební mobil a notebook s modemem.

Nabídky se svým životopisem a třemi referencemi (kontakty na osoby, které reference poskytnou) zasílejte do 31. března 2022 na e-mail: sekr@ctk.cz.

Klíčová slova ČR-média-ČTK

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.