Společnost Getac dále rozšiřuje svůj ekosystém Androidu uvedením aplikace OEMConfig pro odolné tablety ZX10 a ZX70

Společnost Getac v úterý oznámila uvedení nové aplikace OEMConfig, která zákazníkům umožňuje konfigurovat a aktualizovat všechna zařízení Getac se systémem Android současně. Mezi tato zařízení patří i nový tablet ZX10 a aktuální model ZX70* v rámci jejich stávajících systémů správy podnikové mobility (EMM).

Systém OEMConfig je určen pro zákazníky společnosti Getac, kteří již používají systémy EMM Android Enterprise Recommended (AER) pro správu většího počtu zařízení Getac. Aplikace funguje přímo ve spojení s těmito systémy, rozšiřuje jejich možnosti a poskytuje uživatelům vlastní konfigurace pro různá nastavení všech zařízení Getac se systémem Android z jediného centrálního místa. Mezi nastavení, která lze přizpůsobit prostřednictvím nástroje OEMConfig, patří displeje zařízení, konfigurace fyzických tlačítek, nastavení dotykové obrazovky nebo nastavení systému. Zařízení lze také rychle aktualizovat a nainstalovat nové bezpečnostní záplaty pomocí funkce Firmware over-the-air (FOTA).

Rychlá a pohodlná správa nového plně odolného tabletu ZX10 se systémem Android

Systém OEMConfig je ideální pro zákazníky, kteří používají zcela nový plně odolný tablet Getac ZX10 se systémem Android. ZX10 je všestranné 10palcové zařízení určené pro profesionály pracující v terénu v řadě odvětví, jako například veřejná bezpečnost, veřejné služby, energetika, doprava a logistika, výroba, automobilový průmysl nebo obrana.

Zařízení ZX10 kombinuje plně odolnou konstrukci s výkonnými funkcemi a kompaktními rozměry a poskytuje tak plynulý a bezproblémový uživatelský zážitek i v náročných prostředích a nepříznivých povětrnostních podmínkách. Mezi klíčové funkce patří přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, zadní fotoaparát s rozlišením 16Mpx, dedikovaná GPS navigace, dva sloty pro LTE SIM karty a dvě baterie vyměnitelné za provozu, které uživatelům umožňují sbírat/sdílet data, komunikovat s kolegy a efektivně plnit úkoly v terénu. Až 6 GB paměti LPDDR4 Ram a 128GB úložiště zajistí tomuto zařízení konkurenceschopnost i v budoucnu. Díky certifikaci MIL-STD-810H/IP66, odolnosti proti pádu z výšky 6 stop a provoznímu rozsahu -29 °C ~ 63 °C (-20°F ~ 145°F) se zase vůbec nemusíte bát, že se zařízení poškodí.

Na nový model ZX10 i stávající 7palcový ZX70 se vztahuje špičková tříletá celková záruka společnosti Getac, jejíž standardní verze zahrnuje i náhodné poškození. To znamená, že pokud dojde k náhodnému poškození, zařízení bude během několika dní kompletně opraveno nebo vyměněno, což pomůže předejít neplánovanému přerušení chodu vaší firmy*.

"Vzhledem k tomu, že zákazníky stále více zajímají výhody odolných řešení založených na systému Android, rozšiřujeme celý ekosystém Androidu, abychom jim pomohli co nejefektivněji plnit obchodní cíle," říká Rick Hwang, prezident společnosti Getac Technology Corporation. "Uvedení našeho nového tabletu ZX10 se systémem Android umožnilo zákazníkům lepší výběr při hledání zařízení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Aplikace OEMConfig je ještě o krok dál. Nabízí totiž rychlý a pohodlný způsob správy všech zařízení Getac se systémem Android prostřednictvím stávajících systémů EMM."

* K dispozici od modelu ZX70 G2

* Podrobné podmínky najdete v záručním listu na adrese https://protect-eu.mimecast.com/s/hPnUCvYMXH7XN1i5jrRw?domain=support.getac.com

O společnosti Getac

Getac Technology Corporation je klíčovou dceřinou společností firmy Getac Holdings Corporation (TWSE: 3005), která je součástí obchodní skupiny MiTAC-Synnex s ročním obratem 41,3 miliardy USD za rok 2020. Společnost Getac byla založena v roce 1989 jako společný podnik se společností GE Aerospace, která je dodavatelem obranných elektronických systémů. V současné době dodává společnost Getac mimo jiné odolné notebooky, odolné tablety, software a mobilní video řešení pro armádu, policii, hasiče, veřejné služby, automobilový průmysl, výrobu, dopravu a logistiku. Další informace najdete na adrese: https://protect-eu.mimecast.com/s/Dvl4CxV0Zu1OM8tg0_a4?domain=getac.com . Zapojte se na oborovém blogu společnosti Getac, nebo společnost sledujte na sítích LinkedIn, YouTube, Facebook a Twitter.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2022 Getac Technology Corporation.

Foto - https://protect-eu.mimecast.com/s/orJjCqVEPu8W0BtEMXvr?domain=mma.prnewswire.com

Logo - https://protect-eu.mimecast.com/s/oMR1CrEGQC89VMtjeKpV?domain=mma.prnewswire.com

Kontakt: Christin Wang, christin.wang@getac.com

Klíčová slova Čína-počítače-firmy-Getac

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.