Ohlédnutí za Pekingem a skupina Lucie v nákupním centru Palladium v Praze

Dnes, v pondělí 28. 2. 2022, nákupní centrum Palladium v Praze ve spolupráci s knihkupectvím LUXOR pořádá křty dvou nových knih spojené s autogramiádou. Akce se uskuteční v Palladiu, v patře -2, vedle prodejny LUXOR.

Nejdříve ve 14 hodin přivítáme zástupce Českého olympijského výboru, Jiřího Kejvala a Martina Doktora a dvě skvělé reprezentantky v ledním hokeji, kteří pokřtí zbrusu novou knihu Peking. Oficiální publikace Českého olympijského výboru přináší kompletní souhrn z XXIV. zimní olympiády, je plná unikátních fotografií, nechybí představení českých sportovců a souhrn i statistiky ze všech disciplín. Oficiální prodej publikace začne 4. 3. 2022.

Po představení knihy si ji zájemci mohou na místě zakoupit v omezeném počtu 200 ks a následně nechat podepsat přítomnými sportovci. Celou akci moderuje bývalý skvělý krasobruslař Tomáš Verner.

Od 17 hodin pak legendární kapela Lucie pokřtí svou stejnojmennou knihu. Knihu si mohou zájemci zakoupit na místě a nechat si ji podepsat od přítomných členů kapely. Kniha je plná jedinečných snímků kapely, z nichž se mnohé nikdy nedostaly na veřejnost. Skrze tyto snímky nahlédnete do zákulisí koncertů i nahrávacích studií, seznámíte se s počátky kapely a připomenete si její slavné koncerty. Akci moderuje Hana Koutná.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-literatura-olympijské-pop-hudba-trh-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.