Vyhledávač Petal Search přináší nové funkce a promoakce pro ještě lepší zážitek z MWC 2022

Dlouho očekávaný veletrh MWC se letos v únoru vrací v živém provedení. MWC 2022 se bude konat v Barceloně od 28. února do 3. března. S očekávanou účastí více než 1500 vystavovatelů - včetně společnosti Huawei - a účastníků ze 183 zemí to bude bomba.

Letos poprvé se na veletrhu MWC představí platforma Petal Search od společnosti Huawei a návštěvníci konference mohou očekávat spoustu zajímavých funkcí.

Získejte lákavé slevy

Chystáte se vypravit na konferenci? Díky službám vyhledávače můžete cestovat snadněji než kdykoli předtím. Prostřednictvím Petal Search si uživatelé mohou rezervovat pobyty, rekreační pronájmy, hotely a lety a porovnávat ceny na různých platformách. Vyhledávač Petal Search pokrývá více než 20 vertikálních oblastí a je dostupný ve více než 170 zemích a regionech,čímž přináší vylepšený zážitek z vyhledávání uživatelům po celém světě.

Už před začátkem veletrhu přinese Petal Search od společnosti Huawei společně s partnery uživatelům exkluzivní slevy, které opravdu stojí za to.

Ve spolupráci se společnostmi Groupon a Tiqets nabízí cestovatelům atraktivní kupóny na zajímavé slevy, které mohou využít při pobytu v Barceloně. S kódem PETALMWC2022 získají uživatelé Petal Search slevu 20 % na portálu Groupon a použitím kódu PETAL8OFF také 8 % slevu ve službě Tiqets.

Tyto kupóny, které lze použít při placení online nákupů na příslušných stránkách od 25. února do 6. března (pouze v Barceloně) přináší slevy a výhody všem účastníkům veletrhu MWC 2022 využívajícím službu Petal Search.

MWC 2022 představí AR brýle od Petal Search

Stánek Petal Search na veletrhu MWC 2022 bude umístěn v hale 1 na Fira Gran Via a účastníky veletrhu MWC zde čeká interaktivní zážitek s brýlemi pro augmentovanou realitu od Petal Search.

AR brýle, uvedené na trh ve spolupráci s Huawei 2012 Poisson Labs, umožňují působivou identifikaci zajímavostí, zvířat, rostlin a komodit v reálném čase a zobrazení encyklopedických záznamů a podobného obsahu pro každý identifikovaný výsledek.

Funkce rozpoznávání textu a překladu od Petal Search navíc nabízí také okamžitý překlad textu v obrázcích, což turistům velmi pomůže při překonávání jazykových bariér.

Většina návštěvníků Barcelony chce například poznat a prozkoumat historický chrám Sagrada Familia. Brýle pro rozšířenou realitu památku pomocí multimodálního vyhledávání identifikují a nabídnou svému uživateli encyklopedické informace ve zvoleném jazyce.

Stánek Petal Search na veletrhu MWC nabídne uživatelům možnost poznat přesvědčivé výkony AR vyhledávání na vlastní kůži. Zajímavé funkce vyhledávače, jako například rozpoznávání, vyhledávání obsahu a simultánní překlad, si zde vyzkoušejí pomocí vizuálního a hlasového ovládání AR brýlí.

Poznejte město a památky s Petal Search

Účastníci veletrhu v Barceloně by rozhodně měli využít příležitosti a prozkoumat toto krásné město. Jak jinak, než pomocí služby Petal Search?

Karta Blízké okolí (Nearby) na spodní liště aplikace Petal Search umožňuje uživatelům vyhledat vše potřebné v okolí, včetně blízkých hotelů, restaurací a zajímavostí. S praktickým vyhledáváním v blízkém okolí od Petal Search si návštěvníci veletrhu svůj pobyt opravdu užijí – k rezervaci hotelu nebo nalezení restaurace stačí jediné klepnutí.

Petal Search ocení také cestovatelé, kteří si budou chtít ukrátit čas nákupy. Platforma jim umožní vyhledávat zboží, možnosti nákupu a ceny kdykoli a kdekoli. S nabídkami z nejrůznějších e-shopů pomáhá Petal Search vždy najít ten nejvýhodnější nákup – od nezbytností pro pobyt v Barceloně po novinky, které si vyhlédnete na veletrhu.

Chcete-li získat tyto slevy a užít si vyhledávání v aplikaci, která se o vás postará se vším všudy, stáhněte si Petal Search na AppGallery, App Store, nebo webových stránkách https://petalsearch.com/.

A teď už nezbývá než doufat, že jste na MWC 2022 dobře připravení a těšíte se. My rozhodně ano! Petal Search vám zážitky s MWC zaručeně ještě zpestří. Tak na shledanou v Barceloně!

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1752324/Petal_Search_brings_exclusive_coupons_MWC_2022.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1752325/AR_glasses_identification_experiences.jpg

KONTAKT: Lingling Wang, wanglingling20@huawei.com

Klíčová slova Španělsko-Čína-počítače-komunikace-firmy-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.