Od jara po Vánoce: FOR DECOR & HOME uvede novinky oboru dekorací pro rok 2022

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se koná v termínu 24. až 26. února 2022 v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA. Více než šest desítek vystavovatelů ze čtyř zemí uvede v Letňanech novinky pro letošní rok, a to od jarní sezony až po Vánoce. Nejvýznamnější událost oboru si navíc mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou již přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Hlavním prezentovaným oborem na kontraktačně-prodejním veletrhu FOR DECOR & HOME budou interiérové dekorace, významná pozornost je však věnována také floristice a zahradním dekoracím. Na jediné akci svého druhu v ČR nebudou chybět ani kuchyňské doplňky, výrobci skla a bohatý sortiment dárkového zboží.

Nové produkty pro jarní a letní sezou, ale i celoroční zboží a nově i výrobky pro Vánoce 2022, představí více než šest desítek výrobců, dovozců, velkoobchodů i rodinných manufaktur na ploše 4500 čtverečních metrů. Veletrh uvede v Letňanech zboží vystavovatelů z ČR, Slovenska, Chorvatska a premiérově se na něm bude prezentovat oficiální expozice 10 polských firem, které zastřešuje Lower Silesia Viovodeship.

Polští profesionálové představí různorodý sortiment dárkového a dekorativního charakteru, například keramické originály, křišťálové výrobky pro stolování, bytové dekorace, dárková přáníčka, ale i tradiční perníčky či značková vína. Těšit se můžete na firmy EÖKKE Jacqueline Asensky, ESTERA GRABARCZYK, KOLGLASS Ryszard Kolat, JULIA CRYSTAL FACTORY, PIERNIKI WROCLAVSKIE, PRACOWNIA CERAMICZNA TOSZONA, SZYNOL – PRACOWNIA CERAMIKI ARTYSTYCZNE, 55 – 100 Sp.z o.o.

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět ani významné značky jako AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, MOREX, MYRIS TRADE, NEKUPTO nebo PRODEX IMPORT. Zvláště velkolepou expozici chystá SIMONS TRADE ze Slovenska na ploše 220 m2. Vítanou novinkou na veletrhu bude také renomovaná firma ST. GABRIEL se svým floristickým portfoliem. Atraktivní dárkový sortiment včelích produktů najdou návštěvníci na stánku PČELARSTVO DARUVAR z Chorvatska.

Veletrhy jsou již plně přístupné všem návštěvníkům bez prokazování bezinfekčnosti v souvislosti s onemocněním covid-19. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků.

Více o veletrhu na www.fordecor.cz.

Kontakt:

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF

bartova@abf.cz

Klíčová slova ČR-trh-trendy-styl-sklo-design-For Decor & Home-firmy-ABF

Oblast
Středočeský (sc)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.