Kam za trendy v bydlení, nábytku, zahradách nebo v interiérech? Zamiřte do Letňan

Jarní veletržní sezona přinese jednu z nejvýznamnějších událostí oborů bydlení, interiérového designu a bytové či zahradní architektury – souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER. Trojlístek akcí přinese komplexní informace i produkty od vyhlášených značek pro proměny bydlení, rekonstrukce i zahrady. Akce se koná od 31. března do 3. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Na co se mohou návštěvníci letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit? Již 16. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR uvede novinky i osvědčené produkty od renomovaných značek i českému trhu méně známých, ale vysoce kvalitních firem. Nabídne přehlídku designových skvostů, poctivého řemesla i neotřelých moderních technologií z nábytkářského oboru. Své nejnovější produkty představí vyhlášené společnosti jako JECH, Rott design, Nejči, Magniflex, Global interior, Ubud, Domestav.

Tradičně přinese FOR INTERIOR kromě bohaté nomenklatury také doprovodný program pro odborníky i pro širokou veřejnost. Významným tématem jarního ročníku bude přednáškový blok Jak zařídit interiér ergonomicky, esteticky i ekologicky, kdy bude zájemcům radit designérka Iva Bastlová. V prvním bloku se bude probírat nejen ergonomie kuchyňské linky, ale i celého obytného prostoru. Druhý blok se zaměří na kombinaci plošných materiálů na výrobu nábytku v propojení se sklem a bytovými textiliemi. Návštěvníci se dozví, jak materiály kombinovat, a prohlédnou si také jednotlivé vzorky. Třetí okruh se bude věnovat často skloňovanému tématu ekologie a environmentu.

V PVA EXPO PRAHA nebudou chybět profesionálové, kteří zájemcům bezplatně poskytnou cenné informace, jak zvelebit své bydlení. Pro ocenění si na FOR INTERIOR přijdou také tvůrci produktů ze soutěže NÁBYTEK ROKU 2022. Toto ocenění od Asociace českých nábytkářů ukáže, jak kvalitní výrobky vznikají z pera českých i světových designérů. Návštěvníci veletrhu si budou moci soutěžní produkty prohlédnout v samostatné expozici.

Od designérů k ekologii

Již podeváté se v rámci souběhu uskuteční také jarní veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER, který uvede produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Představí se například firmy Polstrin, Home Style, Scandium nebo Digestoře Sirius. Návštěvníci se seznámí s interiérovými trendy a načerpají inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení. V centru celé akce nazvaném Design Café se mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací známých jmen designérské scény.

Jarní souběh doplní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN. Expozice nabídnou produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní techniku. Nebude chybět portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. V Letňanech se představí řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

FOR GARDEN přinese také několik významných premiér. Poprvé své produkty na tomto veletrhu představí společnost HANSCRAFT, která nabídne sortiment pro odpočinkovou část zahrady. Firma ALUKOV na expozici uvede špičková terasová a bazénová zastřešení, vystavovatel TreeBee nabídne populární posed, firma StoneGallery.cz představí speciální keramické dlažby na terasu k nerozeznání od pravého kamene. Návštěvníci se budou moci osobně seznámit také s výrobky firem Dešťovka.eu, Design & LifeStyle, ROVEX ENGINEERING nebo vratový H-servis. V Letňanech nebudou chybět ani tradiční významné tuzemské i zahraniční společnosti.

Více informací na www.forinterior.cz, www.for-garden.cz, www.designshaker.cz.

Kontakt:

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF

bartova@abf.cz

Klíčová slova ČR-byty-styl-trendy-služby-stavebniny-dřevo-veletrhy-firmy-ABF

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.