Samočistící robotický vysavač a mop Dreame W10 vstupuje na evropský trh

Dreame Technology, přední světová značka v oblasti chytrých spotřebičů pro úklid domácnosti, uvedla 11. února na evropské trhy svůj netrpělivě očekávaný samočisticí robotický vysavač a mop W10.

Systém "2v1" šetří čas i námahu

Model W10 je vybaven pokročilým systémem pro vysávání a vytírání "2v1", který umožňuje uživatelům plynule přecházet ze suchého na mokrý úklid bez nutnosti výměny příslušenství a šetří tak hodiny namáhavé práce.

Prostřednictvím aplikace si mohou uživatelé vybrat až ze 3 různých režimů (vysávání, vytírání a kombinovaný úklid), které umožňují vysávat prach a nečistoty z koberců, vytírat podlahy v koupelně nebo současně vysávat a vytírat tvrdé podlahové krytiny.

Automatické čištění a horkovzdušné sušení mopových stěrek

U robotických mopů je jednou z nejčastějších stížností jejich obtížné čištění a sušení po použití. Většinu modelů je nutno rozebrat, mopové návleky vyždímat a pro odstranění veškeré vlhkosti nechat vyschnout na vzduchu. Problematické je zejména volné sušení, při kterém se vlhké textilní části stávají živnou půdou pro bakterie.

Robot W10 od uživatelů nic takového nevyžaduje. Okamžitě po dokončení vytíracího cyklu a návratu do dobíjecí báze mopové stěrky automaticky vypláchne a vysuší, čímž brání růstu plísní a šíření bakterií.

Vysokorychlostní dvoukotoučový mop zajistí důkladný úklid

Díky kombinaci dvou stěrek rotujících neuvěřitelnou rychlostí 180 otáček za minutu a sání o maximálním výkonu 4000 Pa, které na stěrky vyvíjí tlak o síle až 10 Newtonů, si robot W10 snadno poradí i s odolnými skvrnami.

Konstrukce ve tvaru písmene D navíc umožňuje vysavači W10 mnohem těsnější přiblížení ke stěnám a rohům, zatímco boční kartáček se postará o zbytky nečistot na okrajích.

Detekce koberců s automatickým zvýšením sacího výkonu

Uživatelé již nemusí hlídat zvýšení sacího výkonu při čištění koberců. Robot W10 předem rozezná koberce díky ultrazvukové detekci a sám si naplánuje trasu podle úklidového režimu.

V režimu vysávání se W10 při přiblížení ke koberci sám přepne na maximální sací výkon, zatímco v režimu vytírání se kobercům vyhne, aby je nenamočil.

"Snad nejlepší robotický vysavač, jaký jsem kdy viděla"

Vysavač W10 byl poprvé uveden na trh v Severní Americe a mnoho místních technických recenzentů mu po vyzkoušení udělilo vysoké hodnocení. Recenzentka Eileen z amerického online magazínu ZDNet má pro model W10 jen slova chvály a označuje jej jako „snad nejlepší robotický vysavač, jaký kdy viděla."

Eileen u vysavače W10 oceňuje především mimořádný úklidový výkon a dodává: „Jakmile si na jeho používání zvyknete, postará se o bezproblémový úklid se vším všudy."

Zapište si do kalendáře

Úklidový robot W10 se objeví na evropských trzích 11. února 2022 v 09:00 hodin středoevropského času. Do 11. března 2022, 08:59 SEČ pak mohou kupující využít slevu za včasný nákup ve výši 210 €.

V Německu, Francii, Itálii a Španělsku bude možné zakoupit W10 na portálech Amazon a Gooboo za zvýhodněnou cenu 889,99 €.

O společnosti Dreame

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí úklidové spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1743028/image_1.jpg

KONTAKT:

400-875-9511

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-firmy-Dreame Technology

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.