Společnost Hisense se zavazuje ke snížení emisí skleníkových plynů: pokles v roce 2022 má dosáhnout 202,6 % oproti roku 2021

Společnost Hisense dnes oznámila svůj závazek snížit v roce 2022 emise skleníkových plynů o 230 000 tun a zveřejnila video o udržitelném rozvoji s názvem „Hisense, směrem k zelenější budoucnosti". Podle společnosti Hisense se v roce 2021 ve výrobě podařilo snížit emise oxidu uhličitého o 76 000 tun. Dosažení tohoto cíle v roce 2022 bude celosvětově vyžadovat různorodou strategii a změny ve prospěch udržitelnosti proběhnou v divizích B2B i B2C

Vývoj nového modelu B2B v souladu s udržitelným rozvojem

Obecnými trendy jsou orientace na lidi a aplikace, inteligentní rozvoj a udržitelné posilování postavení. Společnost Hisense se věnuje vývoji a výrobě špičkových technologií, úspěšně rozšiřuje svou působnost v oblasti B2B a zaměřuje se na inteligentní řešení Smart City, displeje pro zdravotnickou techniku atd.

Inteligentní řešení Hisense Smart City využívají duální cloudový mozek (city cloud brain + Hisense cloud brain) jako jádro pro výstavbu inteligentního města. Smyslem je snížení emisí CO2 omezením dopravních zácp. Toto bylo prvním krokem ve vývoji a aplikaci technologií pro chytrá města. Inteligentní řešení Smart City od společnosti Hisense byla dosud úspěšně zavedena ve 169 městech. Společnost Hisense si zakládá na rozšiřování svého rozvoje v oblasti B2B a na realizaci své globalizační strategie.

Opatření na podporu úspor energie a snižování emisí v oblasti B2C

Technologický průlom přináší vysokou kvalitu výrobků a vývoj technologií. Domácí spotřebiče Hisense akcentují zelený design, zelený nákup, zelenou výrobu, zelenou logistiku a zelenou recyklaci, což pomáhá urychlit ekologickou transformaci odvětví domácích spotřebičů.

V roce 2022 bude společnost Hisense pokračovat ve svém projektu „Zelené iniciativy, vytváření perspektiv" včetně výrazného využívání materiálů šetrných k životnímu prostředí, využívání solární energie jako alternativy k tradiční energii z uhlí, která vede k vysokému znečištění, zjednodušení výrobního procesu prostřednictvím technologie Rapid Thermal Cycle Injection, značení jednorázových plastových výrobků s cílem zvýšit účinnost využití dílů chladniček atd.

Zelená technologie pro udržitelný rozvoj je nejdůležitějším krokem na cestě společnosti Hisense k podpoře sociálního a ekonomického rozvoje. Společnost Hisense se zavázala k podpoře udržitelnosti a budování ekologičtější a udržitelnější budoucnosti. Věří totiž, že úsilí o udržitelný rozvoj přinese prosperitu rodinám a společnosti.

* Data se týkají pouze Číny

Video - https://www.youtube.com/watch?v=ZcqzEepU98g

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1734341/image_1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1734342/image_2.jpg

Lina Wang, HisenseGlobal@ogilvy.com, +86-187-9688-6395

Klíčová slova Čína-elektronika-ekologie-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.