Společnost Getac rozšiřuje svou nabídku odolných tabletů se systémem Android o zcela nový 10" tablet ZX10

Novinky v kostce:

● Nový 10" tablet s operačním systémem Android 11 představuje integrální robustní spolehlivost v perfektní rovnováze s kompaktním a lehkým designem.

● Klíčovými prvky jsou mimo jiné přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, zadní fotoaparát s rozlišením 16 Mpx, dedikovaná GPS navigace, dva sloty pro LTE SIM karty, dvě baterie vyměnitelné za provozu a možnost až 6GB LPDDR4 RAM a 128GB úložiště.

● Novinka ZX10 je v programu Getac Select® k dispozici v řadě specifických sestav.

Společnost Getac dnes oznámila uvedení svého nového plně odolného tabletu ZX10, všestranného 10"zařízení postaveného na operačním systému (OS) Android 11. Model ZX10 se zařadí po bok oblíbeného plně odolného 7"Android tabletu Getac ZX70 a nabídne zákazníkům z oborů, jako je veřejná bezpečnost, veřejné služby, energetika, doprava a logistika, výroba, automobilový průmysl či obrana, při výběru odolných zařízení se systémem Android více možností pro ideální naplnění jejich provozních potřeb.

Robustní provozní efektivita

Kombinace operačního systému Android 11, mobilní platformy Qualcomm Snapdragon 660 a grafického procesoru Adreno™ 512 v tabletu ZX10 přináší bezproblémové uživatelské prostředí a umožňuje efektivní práci v široké škále scénářů v terénu. Dvě baterie vyměnitelné za provozu zaručují celosměnný provoz. Na slunci čitelný displej LumiBond® s jasem 800 nitů a možností dotyku v dešti i v rukavicích pomáhá udržet produktivitu v různých povětrnostních podmínkách. Model ZX10 nabízí také možnost volby až 6GB LPDDR4 RAM a 128GB úložiště, což zákazníkům pomáhá předjímat budoucí požadavky jejich oboru.

Vynikající komunikace v terénu

Přední fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a špičkový zadní fotoaparát o rozlišení 16 Mpx poskytují mimořádně kvalitní snímání fotografií a videí, dva integrované mikrofony navíc odfiltrují hluk v pozadí pro lepší kvalitu zvuku. Bezdrátové spojení Wi-Fi 802.11 ac, rozhraní Bluetooth (v5.0), dedikované GPS navigace a volitelný modul 4G LTE nabízí rychlý přenos dat a možnost určení polohy ve vzdálených terénních stanovištích. Dva sloty na LTE SIM karty umožňují pracovníkům v terénu rychle přepínat mezi dvěma operátory 4G sítí. Provozní flexibilitu dále zvyšuje podpora privátní sítě CBRS.

Špičková odolnost a spolehlivost

Stejně jako ostatní zařízení Getac, i tablet ZX10 je konstruován od základu odolně pro maximální spolehlivost a minimální stres. Certifikace MIL-STD-810H a IP66 znamená, že snadno odolá pádu z výšky až 1,4 metrů, nárazům, dešti, vibracím, prachu a polití tekutinou. Rozsah provozních teplot od -29 °C do 63 °C mu navíc zajišťuje celoroční použitelnost. I se všemi těmito vestavěnými ochranami má ZX10 stále tloušťku pouhých 17,9 mm a hmotnost jen něco málo přes 1 kg, což nabízí vynikající přenosnost a mobilitu v terénu.

Ideální pro využití v klíčových odvětvích

Tablet ZX10 je navržen tak, aby naplňoval potřeby profesionálů z oblasti veřejné bezpečnosti, veřejných služeb, energetiky, dopravy a logistiky, výroby, automobilového průmyslu a obrany, kteří používají zařízení se systémem Android. V rámci programu Getac Select® je k dispozici v řadě sestav kombinujících různé prvky, příslušenství a softwarové nástroje pro rychlé řešení každodenních problémů zákazníků z různých oborů. K příkladům použití patří mj.:

Sběr dat a přístup k ePCR pro zdravotnickou záchrannou službu

Pro poskytování adekvátní péče a medikace potřebují záchranáři přístup k elektronickým zdravotním záznamům pacientů (ePCR) v reálném čase, a to často pod velkým tlakem.Výkonné možnosti připojení tabletu ZX10 jim umožňují rychlý přístup k těmto informacím, přičemž volitelné čtečky čárových kódů/RFID a čipových karet pomáhají ověřovat průkazy totožnosti, kontrolovat provozní postupy a zachovávat lékařské tajemství.

Robustní celosměnná spolehlivost pro techniky veřejných služeb v terénu

Při provádění venkovních činností, jako je mapování GIS, potřebují technici veřejných služeb zařízení, na která se mohou spolehnout v různých povětrnostních podmínkách. Vzhledem k omezeným možnostem nabíjení při práci na odlehlých místech je mimořádně důležitá, také dlouhá výdrž baterie. Plně odolná konstrukce tabletu ZX10, dedikovaná GPS navigace, univerzální displej LumiBond® s možností ovládání v dešti a v rukavicích a konstrukce se dvěma bateriemi vyměnitelnými za provozu poskytují technikům v terénu potřebnou jistotu, ať už je jejich povinnosti zavedou kamkoli.

Dálková komunikace a údržba infrastruktury pro pracovníky v energetice

Pracovníci v energetice musí pravidelně kontrolovat a udržovat infrastrukturu v terénu, ale pro efektivní práci často potřebují vzdálenou podporu odborníků. Mobilní konektivita modelu ZX10, špičkový 8 Mpx přední fotoaparát a 16 Mpx zadní fotoaparát i dedikovaná GPS umožňují pracovníkům komunikovat s kolegy po celém světě v reálném čase, rychle sdílet a vyměňovat informace a dokončit úkoly na první pokus. Dva sloty pro LTE SIM karty jim také umožňují rychle přepínat mezi sítěmi dvou různých operátorů a zůstat pohodlně připojeni, aniž by museli vyměňovat SIM karty.

Optimalizace efektivity pro skladníky a řidiče vysokozdvižných vozíků

Zaměstnanci skladů a řidiči vysokozdvižných vozíků musí shromažďovat a přesouvat zboží v různých podmínkách, od vnitřních chladicích skladů a klimatizovaných prostor až po venkovní dvory, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a působení živlů. Díky své kompaktní, ale robustní konstrukci a širokému rozsahu provozních teplot se může tablet ZX10 mezi těmito prostředími plynule přesouvat bez obav z poškození nebo poruch.Volitelná čtečka čárových kódů/RFID a řada programovatelných tlačítek navíc umožňují rychlou a snadnou identifikaci a zpracování položek v několika sekundách.

"S narůstající popularitou operačního systému Android hledá stále více organizací odolná řešení pro Android, která jim umožní využívat všestrannost tohoto systému i při práci v drsných a/nebo náročných podmínkách," říká prezident společnosti Getac Technology Corporation Rick Hwang. "A přesně to je model ZX10, který rozšiřuje naši řadu řešení založených na systému Android, pomáhá zákazníkům optimalizovat efektivitu provozu a zároveň splňuje zásadní podmínky v oblasti celkových nákladů na vlastnictví."

Dostupnost

Tablet ZX10 bude na trhu od března.

O společnosti Getac

Getac Technology Corporation je klíčovou dceřinou společností firmy Getac Holdings Corporation (TWSE: 3005), která je součástí obchodní skupiny MiTAC-Synnex s ročním obratem 41,3 miliardy USD za rok 2020. Společnost Getac byla založena v roce 1989 jako společný podnik se společností GE Aerospace, která je dodavatelem obranných elektronických systémů. V současné době dodává společnost Getac mimo jiné odolné notebooky, odolné tablety, software a mobilní video řešení pro armádu, policii, hasiče, veřejné služby, automobilový průmysl, výrobu, dopravu a logistiku. Další informace naleznete na: https://protect-

eu.mimecast.com/s/gU0FC3jqospRrBtOP78L?domain=getac.com. Zapojte se na oborovém

blogu společnosti Getac, nebo společnost sledujte nasítích LinkedIn, YouTube, Facebook a Twitter.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. ©2022 Getac Technology Corporation.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1717692/Getac_ZX10_01_3.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1717693/Getac_ZX10_02_2.jpgPhoto - https://mma.prnewswire.com/media/1717694/The_ZX10_let_remote_workers_interact_with_colleagues_around_the_world_in_real_time.jpg Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1717695/The_ZX10_s_powerful_connectivity_options_allow_emergency_first_responders_to_access_to_ePCRs_to_deli.jpg Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1717696/ZX10_s_fully_rugged_design__dedicated_GPS__versatile_LumiBond__display_with_rain_and_glove_touch_cap.jpg Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1318781/Getac_Logo.jpg

KONTAKT: Getac Technology Corp., Christin Wangová, Tel: +886-2-27857888, linka 5633, christin.wang@getac.com

Klíčová slova Čína-počítače-firmy-Getac

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.