Špičkové produkty Samsung hrají v nové řadě seriálu Emily in Paris

Společnost Samsung a streamovací služba Netflix předvedly nejnovější produkt vzájemného partnerství. Stala se jím druhá sezony oblíbeného seriálu Emily in Paris. Kromě kulis hlavního města Francie, tamních reálií a současné módy hrají důležitou roli i moderní technologické vychytávky z dílny společnosti Samsung.

Seriál Emily in Paris se stal hitem a jeho první série si vysloužila nominaci na cenu Emmy. Těsně před Vánocemi se pak jeho fanoušci dočkali druhé série, v níž hrají důležitou roli prémiové produkty z portfolia značky Samsung.

Telefon pro dynamický životní styl

První řada seriálu si získala fanoušky svou schopností reprodukovat jedinečnou atmosféru, jíž Paříž oplývá. Kromě architektury, jídla a módy to byly především uvěřitelné postavy. Seriálu v tomto případě jednoznačně prospělo mezinárodní obsazení. Mezi výrazné postavy seriálu patří také Sylvie Grateau, která hraje nadřízenou hlavní hrdinky v luxusní marketingové agentuře Savoir. Její role se ujala Philippine Leroy-Beaulieu, jež je také ambasadorku společnosti Samsung.

Tato postava v sobě spojuje přirozenou autoritu a ženskost zároveň. Dokáže být za každých podmínek chic bez toho, aby proto musela vynaložit vážnější úsilí. Ve své práci je cílevědomá, silná a dominantní. Tento mix je hlavním důvodem, proč se Sylvie stala jednou z nejoblíbenějších a zároveň ikonických postav seriálu. Ve druhé řadě se Sylviiným parťákem stal elegantní skládací telefon Galaxy Z Flip 5G, díky kterému komunikuje s hlavní hrdinkou a odkudkoliv řídí chod svojí agentury.

Společnost Samsung se rozhodla využít telefon Galaxy Z Flip 5G i mimo rámec seriálu ve formě komplexní kampaně. Ta zahrnovala offline reklamy, obsah na sociálních sítích i spolupráci s influencery. Její součástí byl také speciální filtr pro sociální síť TikTok a který umožnil uživatelům telefonu Z Flip 5G stát se součástí plakátu.

"Společnost Samsung je neustále na špičce v oblasti kreativity a inovací. Jsme proto nadšeni, že jsme mohli své síly spojit s Netflixem a pomoci při tvorbě druhé řady seriálu Emily in Paris. Postava Silvie dokáže možnosti telefonu Z Flip 5G využit naplno. Těšíme se na pokračování našeho partnerství," říká Benjamin Braun marketingový ředitel společnosti Samsung pro Evropu.

Hlavní i vedlejší role

Telefon Galaxy Z Flip 5G je z hlediska technických inovací hvězdou první velikosti. Je výbornou volbou těm, kdo rádi určují aktuální trendy, i pro ty, kdo často dělají více věcí naráz. Jeho vlastnosti umožňují fotit perfektní selfie, pohodlně shlédnout poslední epizodu oblíbeného seriálu nebo třeba pracovat s důležitým pracovním mailem.

Vedle skládacího telefonu se v seriálu objeví i další výrazní „herci“, jimž casting obstaral Samsung. Stylové hodinky Galaxy Watch3 v sobě kombinují pokročilé technické funkce i atraktivní design. Díky tomu se může jejich nositelka i na obyčejné procházce cítit jak na přehlídkovém mole.

Do seriálu pronikly také dva televizory, a to designový Serif, který spojuje kvalitní obraz s estetickým designem a revoluční televizor Sero, který umožňuje automatické otáčení obrazovky o 90°. Díky tomu je na něm možné pohodlně sledovat seriály Netflixu, stejně jako obsahy sociálních sítí, snímané na výšku.

Stranou nezůstala ani bílá technika. Mnoho diváků si jistě povšimlo modulární ledničky Bespoke Fridge Freezer, která přinese prostor i design podle potřeb a přání svého majitele. Nechyběla ani menší Bespoke Cube, která sází na kompaktnost, a tím pádem i okamžitou přístupnost.

Druhá série seriálu Emily in Paris je k dispozici všem divákům Netflixu od 22. prosince. Fanoušky jistě potěší i zpráva, že tvůrci potvrdili natočení minimálně dvou dalších řad.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-komunikace-elektronika-trh-média-film-firmy-Samsung-Taktiq Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.