Dreametech se zúčastní veletrhu CES 2022

Společnost Dreametech, přední světový vývojář inteligentních a výkonných domácích čisticích spotřebičů, dnes oznámila záměr zúčastnit se veletrhu CES 2022. Společnost Dreametech plánuje vystavit své tyčové vysavače řady T a P, vysavače na mokré a suché vysávání řady H11 a robotické vysavače a mopy Dreame Bot D9, L10 Pro, W10 a Z10 Pro.

Průlomové technologie společnosti Dreametech

Společnost Dreametech ve všech svých výrobcích používá pokročilou technologii motorů, která zajišťuje výkonné sání. Na veletrhu CES 2022 se pochlubí několika novými funkcemi, a aby ilustrovala šíři svých technologických inovací, představí modely L10 Pro, W10 a Z10 Pro.

Model L10 Pro je vybaven nejnovějším navigačním systémem Dreametech, který kombinuje technologii LiDAR s 3D mapováním. Dokáže se tak naučit půdorys uklízených prostor, vyhýbat se překážkám a optimalizovat úklidové trasy na zcela novou úroveň. 3D mapa je díky aplikaci interaktivní, takže vytváření vlastních plánů úklidu je hračka.

Díky oplachování, drhnutí a sušení mopových polštářků je úklid s mopem W10 ještě snadnější a bez námahy. Jedná se o první robotický vysavač a mop od společnosti Dreametech, který tuto funkci podporuje. Od většiny modelů na trhu se liší tím, jak důkladně sám čistí, a také tím, že po skončení úklidu automaticky vysušuje své mopové polštářky horkým vzduchem, aby se v nich nemohly množit bakterie a plísně.

Robotický vysavač a mop Dreametech Z10 Pro je první robotický vysavač značky Dreametech, který je vybaven dokovací stanicí s automatickým vyprazdňováním. Díky tomu robot automaticky vysypává nečistoty a zbytky ze svého zásobníku do čtyřlitrového sáčku v doku, který po naplnění stačí nahradit novým. To dále automatizuje úklid domácnosti, jelikož zásobník na nečistoty umožňuje až 65 dní každodenního úklidu, než je nutné sáček vyměnit.

Připravované novinky značky Dreametech

Vedle robotických vysavačů a mopů, které jsou ukázkou jejích průlomových technologií, představí společnost Dreametech robotický vysavač a mop D9. Model D9 umožňuje mopování tvrdých podlah a vysávání koberců a využívá navigaci LiDAR, která lidem po celém světě usnadňuje automatický úklid.

K tyčovým vysavačům Dreametech patří modely P10, P10 Pro, T10, T20 a T30. Tyto výkonné, lehké tyčové vysavače poskytují sací výkon od 20 kPa do 27 kPa, který zajišťuje důkladný úklid domácnosti, a díky rozmanitému příslušenství usnadňují úklid těžko přístupných míst. Doba provozu od 50 minut u modelu P10 až po 90 minut u modelu T30 poskytuje uživatelům dostatek výkonu pro úklid většiny domácností na jedno nabití.

Dreametech přináší také vysavače H11 a H11 Max pro mokré a suché vysávání, které jsou určeny pro čištění tvrdých podlah. Oba vysavače jsou vybaveny řadou funkcí, jako je konstrukce se dvěma nádržemi, která umožňuje stříkat na válcový kartáč čistou vodu a čisticí roztok z jedné nádrže, zatímco systém oddělování nečistot odvádí nečistoty a vodu z kartáče do druhé nádrže. Zajímavé jsou také funkce automatického čištění jedním stisknutím a přehledný stavový displej.

Společnost Dreametech věří, že tato rozsáhlá paleta produktů poskytuje dobrou představu o inovativních technologiích a všestranném výkonu jejích výrobků. Nezapomeňte na veletrhu CES 2022 vyhledat stánek Dreametech a podívejte se na tyto působivé a inovativní produkty v akci!

O společnosti Dreametech

Společnost Dreametech byla založena v roce 2017 a specializuje se na chytré domácí úklidové spotřebiče. Její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru. Další informace naleznete na adrese https://www.dreame-technology.com.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1717829/Dreame.jpg

KONTAKT: Tianshi Yuwen, pr@dreame.tech, Tel: 400-875-9511

Klíčová slova USA-Čína-elektronika-trh-firmy-Dreame Technology

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.