Společnost Getac rozšiřuje své portfolio jiskrově bezpečných tabletů se systémem Windows o plně odolný model F110-EX

Novinky ve zkratce

– Tablet nové generace určený pro použití v nebezpečných prostředích ATEX a IECEx zóny 2/22

– Nové zařízení se může pochlubit stejně výkonnými specifikacemi jako nová generace tabletu F110, například procesorem Intel® Core™ 11. generace, úložištěm PCIe NVMe SSD nebo připojením Wi-Fi 6

– Jeho uvedení na trh rozšiřuje portfolio jiskrově bezpečných odolných tabletů Getac s operačním systémem Windows a zajišťuje zákazníkům, kteří pracují v nebezpečném prostředí, ještě lepší výběr

Společnost Getac dnes oznámila uvedení nové generace tabletu F110-EX, skutečně bezpečné verze svého výkonného a zároveň všestranného plně odolného tabletu F110, určeného pro profesionály pracující v prostředí s nebezpečím výbuchu ATEX a IECEx zóny 2/22. Díky jeho uvedení na trh nabízí nyní společnost Getac varianty pro prostředí ATEX a IECEx u tří ze svých populárních odolných tabletů s operačním systémem Windows - UX10-EX, F110-EX a K120-EX - pro zákazníky, kteří chtějí digitálně transformovat klíčové aspekty svého provozu.

Silný výkon

Model F110-EX se může pochlubit stejně výkonnými specifikacemi jako nedávno představená nová generace modelu F110. Mezi jeho funkce patří procesor Intel® Core™ 11. generace s integrovanou grafikou Iris® Xe, výchozí úložiště PCIe NVMe SSD, WLAN Wi-Fi 6 pro 3x vyšší rychlost přenosu dat oproti předchozím generacím, Bluetooth 5.2 a 4G LTE WWAN. Integrovaný port ThunderboltTM 4 poskytuje připojení 40 Gb/s pro rozšířené možnosti komplexního řešení, zatímco 11,6" obrazovka LumiBond® 2.0 nabízí výjimečný jas (1000 nitů) a čitelnost za jakéhokoliv počasí

Jiskrově bezpečný design

Kromě toho je model F110-EX vybaven řadou jiskrově bezpečných konstrukčních prvků, díky nimž splňuje přísné certifikační normy ATEX a IECEx pro použití v nebezpečném prostředí zóny 2/22. Patří mezi ně pryžové kryty vodicích kolíků a exponovaných kovových částí, uzavřené konektory a ochrana stínění. To vše pomáhá eliminovat riziko elektrického jiskření, jež by mohlo ve výbušném prostředí způsobit vznícení.

Konstrukce robustní od základu

Stejně jako všechna zařízení Getac je i model F110-EX robustní od základu. Certifikace MIL-STD-810H a IP66, odolnost proti pádu ze čtyř stop během používání a rozsah provozních teplot od -21 °C do +60 °C - to vše zajišťuje ještě bezpečnější provoz a pomáhá optimalizovat produktivitu uživatele.

Ideální řešení pro nebezpečné pracovní prostředí

Díky stabilnímu výkonu, kompaktním rozměrům a jiskrově bezpečnému provedení je model F110-EX ideální pro profesionály pracující v náročných, potenciálně nebezpečných prostředích, například v těžebním, ropném a plynárenském, chemickém nebo výrobním průmyslu. Níže je uvedena řada možných způsobů využití:

– Těžba - Bezpečnostní inspekce důlních šachet

Bezpečnost hraje velkou roli v důlních provozech, kde může potenciální přítomnost hořlavých plynů nebo prachu představovat velký problém. Díky jiskrově bezpečné konstrukci, širokému rozsahu provozních teplot, velké spolehlivosti a dlouhé životnosti baterie je model F110-EX ideální pro klíčové úkoly, jako je kontrola důlních šachet. Pomáhá tak zajistit bezpečnost pracovníků při plnění jejich povinností.

– Ropa a plyn - Průzkum a sběr dat v místě těžby

Sběr a analýza digitálních dat jsou klíčovou součástí moderních ropných a plynárenských provozů, protože pomáhají optimalizovat produktivitu, řídit aktiva a předcházet neplánovaným odstávkám. 11,6" obrazovka čitelná na slunci, volitelná čtečka čárových kódů/RFID, webová kamera s rozlišením FHD a zadní kamera 8MP usnadňují modelu F110-EX sběr dat v terénu, volitelná GPS a efektivní možnosti připojení zase umožňují rychlé a snadné odesílání/příjem informací ze vzdálených míst.

– Výroba - monitorování chemických a farmaceutických provozů

Chemická a farmaceutická výroba může být náročná na IT vybavení. V mnoha zařízeních navíc mohou přestavovat další riziko výbušné plyny nebo prach. Vysoká spolehlivost a účinná konektivita modelu F110-EX pomáhají za všech okolností maximalizovat provozní efektivitu, jeho jiskrově bezpečná technologie zase chrání zaměstnance před nebezpečím výbuchu v prostředí ATEX a IECEx zóny 2/22.

„Bezpečnost pracovníků musí být vždy nejvyšší prioritou a přísné normy jako ATEX a IECEx jsou směrodatným měřítkem pro organizace působící v obzvláště nebezpečných odvětvích," říká prezident společnosti Getac Technology Corporation Rick Hwang. „Naše široká nabídka plně odolných tabletů pro ATEX a IECEx zóny 2/22 dokazuje náš dlouhodobý důraz na bezpečnost pracovníků a zároveň poskytuje zákazníkům výběr řešení, která jim pomohou při plnění vlastních jedinečných potřeb a výzev."

Na notebook F110-EX se také vztahuje tříletá celková záruka společnosti Getac, jejíž standardní verze pokrývá i náhodné poškození. Tato nadstandardní záruka pomáhá zákazníkům udržet provozní efektivitu tím, že se jejich zařízení rychle vrátí do provozu bez obav z dalších nákladů nebo delšího výpadku v případě neočekávané události.

O společnosti Getac

Getac Technology Corporation je klíčovou dceřinou společností Getac Holdings Corporation (TWSE: 3005), která je součástí obchodní skupiny MiTAC-Synnex s ročním obratem 41,3 miliardy USD za rok 2020. Společnost Getac byla založena v roce 1989 jako společný podnik se společností GE Aerospace, která je dodavatelem obranných elektronických systémů. V současné době společnost Getac vyrábí odolné notebooky, odolné tablety, software a mobilní video řešení pro armádu, policii, hasiče, veřejné služby, automobilový průmysl, výrobu, dopravu a logistiku. Další informace naleznete na: https://www.getac.com/intl/. Podílejte se na blog z oboru společnosti Getac, nebo ji sledujte na LinkedIn, YouTube, Facebooku a Twitteru.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky patří příslušným vlastníkům. ©2021 Getac Technology Corporation.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1679828/Getac_F110G6_EX_Scenario_Pharmaceutical_and_Manufacturing.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1679829/Getac_F110G6_EX_Scenario_Mining.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1679830/Getac_F110G6_EX_Scenario_Oil_and_Gas.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1318781/Getac_Logo.jpg

KONTAKT: Getac Technology Corp., Christin Wang, Tel: +886-2-27857888 ext. 5633, christin.wang@getac.com

Klíčová slova Čína-počítače-komunikace-firmy-Getac

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.