Tři haly obytných aut a karavanů: FOR CARAVAN v PVA EXPO PRAHA

Zájem o karavany i obytná auta už několik let neustále roste a pandemie koronaviru touhu po nezávislém cestování ještě více umocnila. Poslední listopadový víkend se do Prahy po dvou letech vrací přehlídka obytných aut a karavanů - veletrh FOR CARAVAN. Návštěvníci uvidí ve třech halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA novinky ze světa karavaningu. V sobotu a v neděli veletrh doplní oblíbený cestovatelský festival Kolem světa.

Od 26. do 28. listopadu 2021 čekají na všechny milovníky cestování, dovolených na čtyřech kolech a kempování celkem tři haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA nabité obytnými auty, karavany i příslušenstvím. Představí se mimo jiné firma BURIMEX s karavany značky HOBBY, Caravan Centrum Pardubice přiveze na veletrh luxusní vozy LAIKA, které nově jako jediný v Čechách prodává. Velké expozice chystají firmy KaravanTravel.cz, Caravan Metropol i Caravan Plus. Zastoupeny budou také čím dál oblíbenější obytné vestavby. K vidění budou obytné přestavby EVO od RV Evolution, kempingové vestavby Egoe nest či Rebuild-car.

3x7 v karavanu

Jako každý rok, i letos se všichni návštěvníci mohou těšit na zajímavý doprovodný program. Páteční program ocení všichni milovníci cestování po České republice. Karavanistka Klára Hájek Velinská se totiž v průběhu jara a podzimu vydala na cestu po českých a moravských kempech 3x7 v karavanu. Při svých dvou týdenních výpravách navštívila 12 kempů v 11 krajích České republiky. A právě v pátek se s vámi nejen o zážitky z kempů, ale také o tipy na výlety v jednotlivých krajích, ráda podělí. Odnesete si tak tipy na skvělou týdenní dovolenou po Čechách nebo po Moravě.

Partnery projektu 3x7 v karavanu jsou Czech tourism, Kudyznudy.cz, Hykro a FOR CARAVAN.

Festival Kolem světa

O víkendu se v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA a v sále 2D uskuteční oblíbený festival Kolem světa, který doplní i food zóna, kde budou moci všichni příchozí ochutnat speciality z různých koutů světa. Ve dvou nabitých sálech a dvou nabitých dnech bude návštěvníky inspirovat mnoho zajímavých cestovatelů, spisovatelů, horolezců a dobrodruhů.

Na veletrh pešky, z veletrhu vlastním vozem

Veletrh nabízí i jedinečnou příležitost - pořízení zánovního obytného automobilu. Čekací doba na nové kousky se prodlužuje, kdo chce stihnout zimní lyžařskou sezónu v obytném autě, může vybírat ve veletržním bazaru karavanů. Auta je možné i nabídnout k prodeji.

Vstupné na veletrh FOR CARAVAN: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě

.

Klíčová slova ČR-automoto-turistika-rekreace-veletrh-For Caravan-firmy-ABF

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.